Wpis z mikrobloga

Ojciec(lat 57) poznał Ukrainkę na Badoo (lat 51). Ona była z okolic Krakowa no i ojciec co tydzień w weekend do niej jeździł po 120km, czasami przywoził ja do domu i na następny dzień zawoził (łącznie robił wtedy prawie 500km). Trochę go już zaczęlo męczyć to jeżdżenie, bo dość, że w delegacji musi robić od pon do pt to weekend praktycznie spędzał w trasie. Jako że ona teraz przeniosla się do samego centrum Krakowa to ma już połączenie busem do naszego miasta(wcześniej nie miała bo do Krakowa miała trochę km no i nie miała samochodu). Ojciec dla testu zapytał czy przyjechała by do niego busem, bo nie jest drogi, a druga opcje jaka podał to hostel w Krk i podał jej cenę za noc. Odpisała gdzieś dopiero po 30min chociaż była cały czas dostępna "no to odpoczywaj". Wcześniej jak ojciec załatwiał mieszkanie w krk (pytał siostrę czy mu udostępni, bo ona ma dzieci które studiują, a teraz są wakacje więc mieszkanie stoi puste) czy też ja przywoził i do nas i sam musiał płacić za paliwo, bo nigdy się nie dokładała chociaż pracuje cały czas to wszystko było ok, a teraz jak wyszedł z taką propozycja to od razu takie odzywki. Z tego co mi mówił to gdy się spotkali to widział, że ma cały czas Badoo zainstalowane na telefonie a mówiła ciągle, że usunie. Musiałem się wygadać, bo #!$%@?** mnie ta sytuacja, bo myślałem, że już sobie znajdzie jakąś babe, bo jest po rozwodzie 7lat a tu takie cyrki. Chociaż jest świadomy, że to głupia baba jest i ma zamiar zerwać z nią kontakt.

#rozowepaski
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#tinder
  • 13
@Azerbejdzanski: Zasadniczo to na wschodzie (UKR,BRL,RUS) отдыхать (otdychat') to właśnie odpoczywać. Tak zawsze mówili na выходной день (wychodnoj den') czyli na wolnym dniu od zajęć xD Pewnie powiedziała coś w stylu (rus.) тогда отдохни (tagda otdochni, co brzmi jak by po polsku: to sobie odetchnij).