Wpis z mikrobloga

"metro" w tytule jestem w stanie przeżyć w przypadku mieszkań na chrzanowie, ale na pradze południe? Przecież jak w tej dekadzie się wyrobią to będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) \
W ogole ta cena - prawie 14k za stan deweloperski na pradze poludnie?
https://www.otodom.pl/pl/oferta/2-pokoje-metro-w-okolicy-ch-promenada-ID4i5tl

#warszawa #nieruchomosci #rynekpierwotny #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz eehhh - "metro" w tytule jestem w stanie przeżyć w przypadku mieszkań na chrzanowie, ...
źródło: comment_1660937534M87AApZCcEzM2qMbKKHDnV.jpg
  • 12
Rok temu w czerwcu udało się jeszcze wyrwać za 9200 za M2 na 5 piętrze także tanio to już było :P na zdjęciu chyba kolejna część inwestycji pasaż aniński. W zeszłym roku mieszkania na parterze chyba od 8400 się zaczynały. Teraz obok tego budynku na zdjęciu buduje profbud. Cena?
Numer lokalu A033

Metraż 53,43m2

Cena 806 258,70 zł

Bez garażu który kosztuje 50 tysi za miejsce także tego :D
@markkk92 interesowałem się właśnie pasażem aninskim ale obok była inwestycja osiedle wilga i tam się udało upolować mieszkanie i ostatnie podwójne miejsca garażowe. Teraz wszędzie pchają te platformy zależne co jest absurdalne xo.
Jeszcze rok dwa temu po 8500-9500 za metr a już okolica po 14k+ więc nawet jak kupiłem na niskich stopach to na tym samym metrażu ponad 200 tysi różnicy
@milkaziomek: no to co powiedzieć o mieszkaniach dla rodziny ~80m2 - 400k różnicy. Dlatego mówię - co z tego że spadnie o 10, a nawet 20%, jak dalej nawet w drugim przypadku na dużym mieszkaniu będzie drożej o 250k niż rok temu. Tanio już było.