Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@presburger: wgraj piracką wtyczkę z wstrzyknięty kodem i potem płacz, że okradli albo linki do wiary w stopce xD
  • Odpowiedz
@JcL: koszyk zakupowy, mam jakis supercheckout v6.0.4 z knowband, ale jest brzydki i nieuntuicyjny i mam wrazenie ze nie wszystko moge ustawic w panelu, jak mi robili ten sklep to ta wtyczka juz tam byla. moze wygasła? albo cos zle robie albo nie mozna dodac metod dostawy i platnosci. sklep jeszce nie działa, dopiero sobie go próbuje jakos pokonfigurować.
  • Odpowiedz
@presburger na rosyjskich forach są pirackie wtyczki. Pewnie twoja jest z tamtad bo coś kojarzę tą nazwę i numer wersji ( ͡º ͜ʖ͡º)

A w prestashop to nie licz na to że zadziała cokolwiek z kopa po zainstalowaniu. W wielu rzeczach trzeba dłubać w kodzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wychwalany: ty chyba tez masz sklep na presta dobrze kojarze? wzialem sie właśnie za doprowadzenie do konca pewnego projektu. zrobili mi sklep ale trzeba go pokonfigurowac itd. kurierzy po api, płatności itd. no i w tym ten koszyk, który slabo obecnie wyglada, nie dość ze wizualnie to funkcjonalnie. chyba to komuś zlece. a ty na piracie lecisz czy lepiej wydac kilka stowek i kupic legal wtyczke?
  • Odpowiedz
@presburger w prescie za nic nie płacę. Szablony, wtyczki, wszystko free.

Wtyczkę do koszyka musiałem mocno poprawić, zajęło mi to mnóstwo czasu.

Musiałem też poprawić sposób liczenia cen przez preste bo obliczane przez nią netto nie było zgodne z tym co podaje kasa fiskalna.

Nie ma sensu integrować presty z kurierami, fakturami itd. Presta ma tylko przyjmować zamówienia, a obsługę zrób gdzie indziej, np. Baselinker.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: a skąd wtyczki bierzesz? na początku nie spodziewam sie duzo zamowien i chce to recznie sobie przeklikiwac, tak wiem wiem, przy 10 zrobi sie młyn, to wtedy cos podepnę. ja generalnie pracuje na sello i musiałbym spiąc prestę z subiektem i z subiekta wysylac zamowienia do sello i tam obrabiac, tak docelowo to widzę. w baselinkera nie chce sie pchac. ile placisz przy swoim sklepie za baselinkera i wszystkie
  • Odpowiedz
@presburger z rosyjskiego forum, nulled coś tam. Teraz jestem na urlopie to nie znajdę.

Nie korzystam z baselinkera, zrobiłem sobie sam coś podobnego.

Tak, sam grzebie w kodzie presty. Specjalistą nie jestem ale coś tam dłubać daje radę.
  • Odpowiedz