Wpis z mikrobloga

@jaktokurkanieprawidlowe: z gory za 3 miesiace? Nigdy sie z tym nie spotkalem. Nie mowisz aby o czynszu za nastepny miesiac + kaucja 2x miesieczny czynsz?

D-number od zgłoszenia do odebrania zajęło im 3dni... Pewnie zależy w jakim mieście ale u mnie to nie trwało długo. Oczywiście potrzebna umowa z pracy do przedstawienia.


@jaktokurkanieprawidlowe: a jak z terminami by sie umowic i to zalatwic? Jesli podobnie, niech zgadne - jakies zadupie?
@BrakWolnegoLoginu: Pokoj na peryferiach Oslo 4-5k nok, kaucja czasem nawet 3 miechy z gory, w tym jedzenie bez glodowki z malym pozwalaniem sobie, to nie wiem 300-500nok na tydzien (jak nie palisz i nie pijesz), chleb kosztuje 30-40nok ser i wendlina podobnie. Kebab w cenach 50-120nok. Kto co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BrakWolnegoLoginu: Jestem tu od roku z rozowym paskiem. Wzielismy 40k nok. Kaucja 18k nok, pokoj 2os. 6500k ze wszystkiem, prace mielismy oboje na start (na gownianych umowach za marny hajs) dalismy rade. Mysle ze 50k na start Ci wystarczy, jak chcesz tu pracowac normalnie i zyc. Poszukaj na fb grupy w stylu Oslo Mieszkania. Na pewno dogadasz sie bez kaucji. Nie wiem co robisz, ale sredni zarobek moj to 28k nok