Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy są trzy stanowiska, a miałeś pięć osób na okres próbny i niczym Juliusz Cezar decydujesz o tym komu pokażesz kciuk w górę, a komu w dół. Dwóch nieszczęśników nie spodziewa się jeszcze smutnej informacji przygotowanej dla nich na poniedziałkowy poranek.

¯_(ツ)_/¯

#praca #pracbaza
  • 10
@AFraDo: odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie się nie da. Nie istnieje, przynajmniej u mnie w spółce, żaden klucz na podstawie którego decyduje się o tym kto zostaje, jeśli liczba wakatów jest mniejsza niż liczba pracowników przyjętych na okres próbny.
Prawdę powiedziawszy ważna jest tutaj zasada podziału stanowisk, jako dyrektor mam pod sobą pracowników swojego działu ale także, jako podgrupę, kierowników, oni pod sobą brygadzistów i na końcu pracowników niższego szczebla.
Jeśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaerovsky: właśnie przeczytałam ( ͡º ͜ʖ͡º) z punktu widzenie pracownika który robi za minimum to inaczej wygląda niestety i ten przykladowy kot bez oka to duża problema
@WrzeCiOna jestem w stanie to poniekąd zrozumieć i o wiele takich sytuacji się ocieram, często jak mogę to pomagam ale w gronie pracowników firmy której prowadzę, to jest łącznie 6 osób. Niestety w pracy etatowej gdzie tych osób jest tysiąc razy więcej nie ma takiej możliwości.