Wpis z mikrobloga

@tikoczento: Może nie nowa, ale

Horizon Zero Dawn na PC
Ładna grafika, fabuła ciekawa

Cyberpunk2077
Jak nie słucha się pajaców z tagu to fajnie się gra
Przeszedłem kilka razy każdą klasą, teraz gram 4x i czyszczę całą mapę z questów
Fabuła fajna, ciekawa, świat duży.

God of War
Jak z HZD port z PS4 na PC
Fajny nawet, mimo że platformowe nie dla mnie a tam głównie tak jest to ciekawie
grałem trochę ale fabuła drętwa

Czy ja wiem, fajny świat, fabuła ma sens jakiś
Kilka broni, te roboty nie są złe, każdy inaczej reaguje, inaczej walczy.
Fajnie się przemierza świat w tej grze

przeszedłem całego, fabuła fajna ale bugów od groma

Aktualny patch nie ma ich tak dużo, 4x gram już od jakiś 30h i nie spotkałem poza graficznymi nic.
A grałem na day one patch

pograłem trochę i mi się znudziło
Aktualny patch nie ma ich tak dużo, 4x gram już od jakiś 30h i nie spotkałem poza graficznymi nic. A grałem na day one patch


@MePix: zaczekam na DLC a potem zmodduje do granic możliwości i wtedy przejdę jeszcze raz
@tikoczento: cały franchise Yakuzy jak nie grałeś, może lepiej zacząć od The Song of Life bo ten najnowszy troszkę inną mechanikę walki ma

SIFU

lub takie coś innego z ciekawą grafiką The Ascent
@sime0ne: Yakuzę to najlepiej chronologicznie, bo fabuła w tej serii to główny element. 0 > Kiwami 1 > Kiwami 2 > 3 > 4 > 5 > 6. Tylko trzeba się przygotować że o ile w 0 będzie się zajebiście grać, tak Kiwami 1 będzie gorsze, potem Kiwami 2 znowu lepsze, i 3 znowu gorsze. xD
@supra107: tylko tam są minigierki niektore ekonomiczne powtarzalne a bez pieniędzy nie zdobędziesz skilli w kiwami 1 zarządzanie burdelami np poboczna fabuła opiera się na tym w yakuza 0 było znośniej