Wpis z mikrobloga

coś... coś się popsuło i nie było mnie słychać. halo @Moderacja co jest z wami nie tak, naganianie na pump and dumpy spoko, a jak przychodzi do rozliczenia naganiaczy po oczywistym dumpie to usuwacie na zgłoszenie tych naganiających? XD ocenzurowałem niektóre części, jak widać prawda w oczy kole niektórych (pzdr Gacucks), boo hoo, atakują mnie za to, że naganiałem na pump and dump ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie się mnie pytają, @zasko_da_gama, czemu poświęcasz tyle czasu mem stockom, skoro ich nie holdujesz, płacą ci za to?

odpowiedź jest prosta, poza niezmienną frajdą z wyjaśniania pseudo inwestorków i naganiaczy, idzie za tym dobra intencja. wczorajsze wydarzenia z #bbby jasno to pokazały - zamykając się w echo chamber wypełnionym tylko postami owych naganiaczy, i negując jakąkolwiek możliwość, że lokalni specjaliści od memstocków zbierający plusiki od innych garnkarzy się mylą, łatwo stracić zdrowy rozsądek. a stąd krótka droga do uwierzenia, że miliardy są już za rogiem, i zapakowania się pod korek na górce. O ile tak zatwardziałych fanatyków jak @FXJerzy, @Philip_z_konopi czy @Gacrux już się nie uda przekonać, o tyle może choć jednego usera uda się przestrzec przed bezkrytyczną wiarą w te wszystkie DD, reposty i hype'owane newsy. Kwestionujcie wszystko, nie czarnolistujcie tylko dlatego, że się nie zgadzacie z postem.

propsy dla spekulantów (bo nie, to nie jest deep value investment) którzy zapakowali się wystarczająco nisko, zanim wallstreetbets podchwyciło temat, mam nadzieję że zdążyliście zrealizować zyski na zadowalającym poziomie. Bagholderzy - to pierwsza bądź kolejna lekcja żeby nie ufać bezkrytycznie temu, co piszą lokalni wykopowi celebryci, albo żeby wierzyć, że jakikolwiek milioner/miliarder jest po stronie retailu. Oby udało się wam odrobić straty.

#gme #gielda #bbby
zaskodagama - coś... coś się popsuło i nie było mnie słychać. halo @Moderacja co jest...

źródło: comment_1660908991l5xef62nuPxfpuz4gVsyui.jpg

Pobierz
  • 3