Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@yosemitesam: nie rozumiem tej nagonki żeby odbierać wszystkim Rosjanom wizy. Znam Rosjanina ( także Włochów i inne narodowości) który przyjechał do Polski parę lat temu. Pracuje w IT, płaci podatki, w sumie to nie wiem czy on tu nawet nie studiował. Tak czy siak - mamy za darmo wykralifikowanego pracownika który jest przeciwko wojnie i do kraju nie chce wracać. Co da wyrzucenie go? W najlepszym przypadku wyjedzie do innego kraju
@Shatter każdy obywatel kraju trzeciego musi spełnić warunki wjazdu określone w art. 6 kodeksu granicznego Schengen (przy przekraczaniu granic zewnętrznych UE)
jak wygląda taki miś do paszportu? i czemu miś xd


@Kwazariusz: nigdy tego nie widziałem i szybkie google nic nie znalazło, jak ktoś zna prawdziwe pochodzenie tego powiedzenia to niech mnie oświeci (w sensie dlaczego konkretnie miś, bo to że w paszporty wbijano pieczęć oznaczającą zakaz wjazdu do Niemiec to wiemy). Ja domniemuję, że to nidgy nie wyglądało jak miś, bo na poziomie federalnym symbol niedźwiedzia chyba nie jest nigdzie
m.....s - > jak wygląda taki miś do paszportu? i czemu miś xd

@Kwazariusz: nigdy t...

źródło: comment_1660922254RX9lBCynGBlXBoWNxfDpI5.jpg

Pobierz
@Tasartico7: Też tak uważam. Powinno się zabronić ruchu turystycznego bo to jest czysta przyjemność i nic się nie stanie pozbawiając ich jej ale jednocześnie wydrenowanie ruskich ze specjalistów powinno być wręcz promowane. Niech siedzi na dupie w UE i tutaj płaci podatki osłabiając gospodarkę ruską.