Wpis z mikrobloga

@Bukaj16: To jest inna mentalność, Polakom ciężko to zaakceptować. Kilka lat mieszkałem w Norwegii i tamte dziewczyny po prostu lubią się bawić, pic i b----ć. Czy jest w tym coś złego?
Jedyny problem Tutaj jest taki że to Pani polityk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@samicakarpia: też w sumie tak myślałem. Widziałem jego zdjęcia to ma dłuższe włosy ale to fryzura można ją zmienić a z twarzy ciężko powiedzieć czy to on

Tak czy siak jest nieźle n------y xD
  • Odpowiedz
@tellet: Wiesz, jest coś pomiędzy orbitowaniem wokół męża a dawaniem się obejmować w pół i całować po szyi przez n--------o gościa na imprezie. Rozumiem, że jak coś to można odwalać takie akcje na imprezie z twoją różową i będzie ok?
  • Odpowiedz
@Anthermil: Niee, moja siedzi sztywno koło mnie, tańczy tylko ze mną, całuje tylko mnie lub swoich rodziców, a jak się nie dopasuje to ostrzegawcza listwa w potylicę zaraz ją prostuje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bo jeśli ktoś nie ma hamulców w takiej prostej sytuacji to jak można oczekiwać, że przykładowo nie przyjmie łapówki lub będzie dobrze pełnił inne obowiązki skoro przy czymś takim ma tak słabą wolę?


@Stark_Espada: przepraszam, ale wnioskowanie wyjęty z p---y mocno XD

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@tellet:

Ze skrajności w skrajność, typowe. Niech se chodzi na imprezy i tańczy, ale jak pozwala się już do siebie dobierać przez obcego faceta, całować po szyi i jest z tego zadowolona no to już jest całkowicie inna sprawa, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
  • 18
@Bukaj16 typiara pijana w klubie obmacuje i całuje po szyi jakaś lokalna giwazdka po rock a wychodki nie widzą w tym nic dziwnego. Ja jebe. Pomijam, ze tego wieczora byla po prostu w pracy jako premier kraju. Tak już wychodzi więcej fot jak w zasadzie siedzi na kolanach temu typowi a drugi cos próbuje sil z przodu.
  • Odpowiedz
Laska, która jest premier Finlandii, ma męża - tańczy sobie z typem, daje się mu lizać obmacywać etc. - WYKOPKI: "Co w tym dziwnego?"

Identyczna sytuacja, tylko że zamiast premier Finlandii w roli głównej Polka: "Typowa p0lka", "szmaci sie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz