Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie, konkretna sprawa. Kupiłem na Allegro Lego z jakiegoś januszowego sklepu. Odpakowałem karton i jeden woreczek z klockami i rozmyśliłem się. Wszystko w ciągu 14 dni od zakupu. Janusz mówi, ze nie mogę dokonać zwrotu bo otworzyłem opakowanie xDDD powołałem się na prawa konsumenta ale do #!$%@? to nie dociera xD #!$%@? mi ze to jakaś inwestycja w Lego i on teraz na tym straci bo nie będzie mógł za tyle wystawić bo to już otworzone XD powiedziałem mu przez SMS ze lata mi to koło #!$%@? co on z tym zrobi później i ile straci ale tak dla pewności chciałem spytać ekspertów co o tym sadza. Kto ma racje? Swoją droga jeśli tak rzeczywiście jest to można nieźle #!$%@?ć wszystkich kolekcjonerów kupując od nich coś, rozpakować i zwrócić w ciągu 14 dni xD i inwestycje pójdą się #!$%@?. Dobrze kombinuje? #prawo #lego #allegro #kciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62feb4e41f14efece9d7d887
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 248
@Gorbo2004 zoba jak koleś jest pocisniety. 5.5 tysiaca ludzi pulsuje i się zgadza na gowno prawo w PL

#!$%@? co za bieda umysłowa. I jak w tej #!$%@? Polsce ma być lepiej?