Wpis z mikrobloga

Witam,

Szukam urządzenia typu tv box ostatecznie tv stick.
Wymagania 4k 60fps, bezproblemowe działanie netflix, prime, HBO itp.
Na ten moment biorę pod uwagę fire stick 4k max i chromecast 4. Do jednego i drugiego można podpiąć hub USB, ale chyba urządzenia te posiadają USB 2.0.

Zastanawiam się też czy jest jakiś box warty uwagi, który posiada przynajmniej 2 porty USB i przynajmniej jeden USB 3, Ethernet 1Gbit.
Jest co prawda nVidia Shield tv pro, cena zdecydowanie za duża.

#androidbox #androidtv #tvbox #tvstick #iptv
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pffl: Daj sobie spokój z Miboxem, jak miałem często nie radził sobie z 40gb+ filmami 4k.
Teraz mam chromecast 4 i Firestick 4k Max. Z tych 2 to jednak użytkowanie Firestika jest dla mnie przyjemniejsze. Mam wrażenie, że jest minimalnie szybszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pffl: Co do USB. To firestick ma mini USB, można dokupić kabelek, rozdzielacz za kilka żółtych i podlaczyc pena. W chromecascie masz usb c i trzeba kombinować z zasilanym hubem, to już sporo większy wydatek.

Co do sklepu google, jest ich sklep i większość apek jest. Można doinstalować z sieci lub pena naprzyklad Aptoide dla TV i wtedy jest wszystko.
@Pffl: kupiłem ostatnio na promocji tego firesticka 4k max (180zł). Plusem jest, że można dokupić kabelek mini usb->usb i pobiera prąd z telewizora. Spoko opcja na wyjazd no i nie wystają, żadne kable zza telewizora. Długo nie testowałem ale iptv działało spoko. Minusy to zdecydowanie menu i ta #!$%@? konfiguracja początkowa (no ale to sie robi tylko raz)