Wpis z mikrobloga

@dogex: @m0skal: No to będzie jakos tak "/minerd --url=stratum+tcp://domena.kopalnia.pl:port --userpass=YourLogin.YourWorker:Password --background ". Szukam wypowiedzi @Soren na wykopie, gdzieś pisał o fajnym tricku. Instalujemy wsio na najtańszym droplerze (1 CPU), potem robimy screenshota i niszczymy droplera, aby kasa nam nie uciekała. potem jak przychodzi odpowiedni moment przywracamy go wybierając większą ilość CPU. BTW... digitalocean.com nie pozwala mi wybrać więcej niż 8 CPU, raz tak miałem, a potem już
  • Odpowiedz
@myrad: Widzialem ten trick :) Co do wybrania maszyny z wieksza iloscia rdzeni, to mozna zalozyc dwa (lub wiecej) kont :D I mozna dzialac. No troche ujnia, ze trzeba przesylac kopie dowodu, zeby wybrac bardziej wypasione konfiguracje ;/

./minerd --url=stratum+tcp://domena.kopalnia.pl:port --userpass=YourLogin.YourWorker:Password --background/-B <---------------------------
  • Odpowiedz
@m0skal: wprowadzili taki limit, bo Polacy wyczuli biznes i kopali na free.. Ja rejestrowałem sie wcześniej, mam limit na 5 dropletów, ale też mogę tylko 8 CPU wybrać(wcześniej mogłem więcej)
  • Odpowiedz
@m0skal: dziwne... U mnie jak byk pisze " Member since 12/22/2013 Droplet Limit: 5". Znasz angielski, to pisz do supportu. ja ci nie pomogę:/
  • Odpowiedz