Wpis z mikrobloga

@Klotzmann: Mowisz to w kontekście nawijania makaronu klientom (czyli jako freelancer?) czy potencjalnym pracodawcom?

Ja ogolnie już szukałem przez jakiś czas pracy, zazwyczaj i konczylo sie na zadaniu rekrutacyjnym, ale też przez ostatni rok zajmowalem sie czyms innym, nie zwiazanym z grafika i mam wrazenie ze mimo tego ze pare szans stracilem na etapie zadania, to jednak wydaje mi sie ze w 100% nie sprawdzilem czy sie do tego nie nadaje
@Klotzmann: Hmm, niby pewniej czuje sie w grafice, bo cos tam jednak wiem i mam studia, a z marketingu dwumiesieczny kurs w ktorym zaznajomilem sie po trochu z wieloma rzeczami i tak naprawde, nie wiem czy moglbym sie czymkolwiek samodzielnie zajmować, bo to taka troche nauka po łebkach. Ale z drugiej strony mam tutaj opcje stazu, za ktory anwet nie placi rpacodawca tylko Unia, a nie wiem jakby to było z
Grafik+marketingowiec w jednym, to może być mocne kombo, o ile będziesz miał prawdzowefo skilla. A jakie grafiki robisz? Bo może najbardziej Cię powinien UX/UI zainteresować?


@Iudex: No w sumie ten temat mnie interesowl juz jakis czas temu, ale jakos nigdy sie w to nie zagłębilem. Ogolnie to na studiach nie mialem rzeczy z tym zwiazanych, tylko glownie logo, identyfikacja wizualne, plakty, i po trochu podstawy z animacji, 3D, sklad tekstu, troche