Wpis z mikrobloga

#swidnica #wroclaw #spierdotrip
Może to pomoże ocenić realia ...
Macie opinie miejscowego
zielony ok pomarańcz orient czerwony no ni chu chu ... mix to mix
Miejsce Chwałków kamieniołom kantyna
drugiego tj "jedynki" nie opisuje bo jest cały na czerwono ostatnio klient się zabił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lecisz na czerwonych twój wybór obyś miał ubezpieczenie od zgonu dla matki lub dupy oraz papiery na przekazanie spadku ... w przypadku bunkra na czerwono też da rade ale to sprawa dla miejscowych i nie możesz być podpity albo nie dolecisz i zahaczysz plecami/nogami ... chyba że już go roz.....lili ...
BLEBLEBLEX1 - #świdnica #wrocław #spierdotrip 
Może to pomoże ocenić realia ... 
Ma...

źródło: comment_1660842235vwCWwg6blpyfYJSt1HXU04.jpg

Pobierz
  • 9
@witam12: Powiedzmy ze musiał byś dobić do poziomu krajowego zawodów lekkoatletycznych w skoku w dal żeby trafić w taflę wody albo ryjesz plecami i stopami o granit ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak już pisałem są miejsca w których to nie gwarantuje sukcesu bo masz półkę 2-4 m pod wodą albo ściana kamieniołomu idzie pod kątem wiec musisz doliczyć 1-2 m ekstra albo w coś przyp....lisz to
@BLEBLEBLEX1: rozumiem.
#!$%@? to jednak dobrze że się nie skusiłem bo prawdopodobnie bym się zabił xD bałem się wysokości ale nawet nie wpadłem na to, że pod spodem mogą czekać na mnie jakieś niespodzianki. Tym bardziej że gówniarze i patusy skakały na #!$%@?, nie zastanawiając się nad miejscem ładowania co dawało poczucie że jest głęboko i bezpiecznie.