Wpis z mikrobloga

A więc mamy chlejącą i odstawiającą wygibasy premier Finlandii oburzonych prawaków oraz klaskającą uszami #neuropa

Nie będe się angażował w kolejną gównoburze kto ma racje ale podziele się pewną refleksją bo w/w sytuacja ukazuje jak na dłoni czemu w polskiej polityce jest jak w chlewie ob...m g...m.

Otóż w każdym dojrzałym demokratycznym kraju jak polityk coś podobnego od..li to na ogół wywołuje ogólne oburzenie i często kończy się to dymisją lub chociaż przeprosinami bo od polityków oczejkuje się wyższych standartów moralno/etycznych. Delikwent jest potępiany zarówno przez swoich wyborców jak i opozycje i tak drogie dzieci wygląda dojrzała demokracja w której ów polityk musi się pilnować. Mechanizm zaciera się gdy nasz milusiński ma za sobą fanboyów którzy są w stanie coraz więcej przełknąć co by tylko tych drugich d--a bolała. I tak drodzy przyjaciele Polska skończyła z PiSem u steru a nasi fajno Europejczycy niczego się nie nauczyli bo przecież Jelcyn też chlał i odstawiał dzikie pląsy jak był prezydentem (tak serio wisi taki wpis na tagu).

Cóż zabawny to widok jak patrzysz z bezpiecznej perspektywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #polityka
Towarzysz_Moskvin - A więc mamy chlejącą i odstawiającą wygibasy premier Finlandii ob...

źródło: comment_1660838010oG7lf1g3mKfZDucNUdxWoJ.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Towarzysz_Moskvin: jesteś upośledzony w jakimś małym stopniu? Czytając twoje wypierdy tutaj mam wrażenie że jesteś lekko ułomny.

To co ludzie robią w prywatnym czasie to ich sprawa i nawet jeżeli pełni poważny urząd to dopóki nie łamie prawa ma prawo robić co się jej podoba

Rozumiem, że ty jako talib chętnie zakazałbyś wszelkich imprez i cieszenia się bo człowiek powinien siedzieć z mordą w podkowę, umartwiać się i użalać nad
  • Odpowiedz
niby polityk w gronie znajomych w czasie prywatnym nie może potańczyć i pośpiewać? No chyba ciebie pogrzało...


@Kempes: polityk nie powinien, przecież można imprezować też w jakieś sensowne trzeźwe sposoby
Ja bym nie chciała żeby ktoś taki mi rządził, bo ma dwie różne twarze i jedna jest w takim razie fałszywa
  • Odpowiedz
@Rga79: A pani premier imprezowała z cebrytami którzy krzyczeli “jauho jengi” choć sama ponoć nie wciągała.
Borys ponoć o imprezie nie wiedział i nie brał w niej nawet udziału.
A w afarze o urodziny głównym problemem było to że politycy pili razem a nie to że któryś raz z rzędu urawali się wcześiej z sejmu.
Jak chcesz to sobie wszystko zracjonalizujesz cumplu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Tymajster:
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: Przeciez to była impreza u niego xD wiec jak Borys nie wiedział xD

Daj dowod na to wciąganie które nie jest screenshotem 240p w miejscu gdzie nikt by nie dał rady wciągnąć bo obok są przyrządy kuchenne xD

Masz spine bo polityk tańczyła i Piła a-----l! Olaboga!
  • Odpowiedz
polityk nie powinien, przecież można imprezować też w jakieś sensowne trzeźwe sposoby

Ja bym nie chciała żeby ktoś taki mi rządził, bo ma dwie różne twarze i jedna jest w takim razie fałszywa


@Sharlene: to jest sensowny sposób na nietrzeźwo i gitara.
A z tymi twarzami to iksde
  • Odpowiedz
@Rga79: poza pracą może tańczyć bez durnych min i nieprzemyślanych póz po prostu. Wyobraź sobie jakąś normalną ciotkę z wesela, powinna tańczyć jak taka ciotka, albo na balach, albo po prostu nie być politykiem.
A tak to kojarzy się z idiotkami które zostają psycholożkami mimo że w realu są tępe
  • Odpowiedz
Borys Johnson


@Towarzysz_Moskvin: Tym, co skłoniło Johnsona do rezygnacji, jest fala dymisji ze stanowisk rządowych, którą we wtorek późnym popołudniem rozpoczęli minister zdrowia Sajid Javid i minister finansów Rishi Sunak.

Bezpośrednią przyczyną ich rezygnacji było przyznanie we wtorek przez Downing Street, że Johnson wiedział o zarzutach wobec posła Chrisa Pinchera, dotyczących jego niewłaściwych zachowań seksualnych, a mimo to w lutym tego roku mianował go na stanowisko zastępcy whipa, czyli osoby odpowiedzialnej za dyscyplinę w klubie poselskim.
Od tego czasu śladem ministrów poszło jeszcze 57 posłów, w większości zajmujących niższe stanowiska rządowe, ale skala tych rezygnacji jest na tyle duża, że pokazało to Johnsonowi, iż nie jest w stanie
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: w---------z się w sprawy nieswojego kraju, w którym jest zupełnie inna kultura. Przyzwyczaiłeś się do polityków którzy mają spięte d--y i nie umiesz wyjść poza ten schemat.

Powtórzę zajmij się poważnymi tematami. Takie rozdmuchiwanie tematu premier Finlandii to zwyczajna zasłona dymna żeby zapomnieć o tym co się dzieje tutaj. Założę się że media publiczne będą grillować ten temat przez kilka dni w narracji takiej że nasi polscy rządzący to
  • Odpowiedz
@Sharlene: Szkoda czasu. Koncept kultury, odpowiedzialności i integralności polityka jest naszym piewcom demokracji obcy.
@Kempes: Czy ja wiem, miekka fajka na ogół ucieka się do atakamów ad persona jak zabraknie jej innych argumentów ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Rga79: Cóż jego wtedy nie było w domu a number 10 to również miejsce pracy.
@Kuklak: Głosy o odwołaniu były już dużo wcześniej
  • Odpowiedz