Wpis z mikrobloga

Mireczki, już za tydzień (26-28.08) we Wrocławiu Dni Fantastyki.

Każdy miłośnik fantastyki imprezę pewnie kojarzy, więc nie będę się rozpisywał co i jak. Jeśli jednak jakimś cudem o DF nie słyszałeś to warto sprawdzić ich stronę WWW: https://www.dnifantastyki.pl/

Jeśli wybieracie się w tym roku na DF to super, może uda nam się spotkać. Bo ja także tam będę, ale tym razem, jako wystawca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konkretnie to na stoisku wydawnictwa IMAGE, na którym promowana i sprzedawana będzie moja powieść Megalopolis 2077. Powieść znana (i lubiana?) przez wielu wykopków, która na szerokie wody wypłynęła m.in. dzięki wsparciu mirasów spod tagu #czytajzwykopem . Konkretnie to będę na stoisku nr 24 - mapkę załączam poniżej. Jeśli więc zamierzacie się wybrać na DF to wpadajcie do mnie na pogawędkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW dla trzech pierwszych mirasów (mirabelek?), którzy odwiedzą mnie na stoisku (i wspomną że są z wypoka), będę miał małe #rozdajo Będzie to egzemplarz mojej debiutanckiej powieści w specjalnej limitowanej wersji Megalopolis 2077 wydrukowanej z okazji DF - poniżej info od wydawcy.

Oprócz pogawędki z naszym autorem, na stoisku będziecie mogli zakupić prawdziwego białego kruka: specjalne, dedykowane na Dni Fantastyki wydanie Megalopolis 2077. Wydanie w twardej oprawie, z alternatywną okładką, z autografem / dedykacją, rozszerzone o dodatkowe ilustracje. Na stoisku kupisz także tradycyjne wydanie Megalopolis 2077 w specjalnej, promocyjnej cenie.


Do zobaczenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #fantastyka #dnifantastyki #ksiazki #chwalesie #megalopolis2077
kawuel - Mireczki, już za tydzień (26-28.08) we Wrocławiu Dni Fantastyki. 

Każdy m...

źródło: comment_1660833321FkOcAC8TbjveN4TPJ0MMeA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarasznikos: to prawda, poziom z roku na rok spada. Ale generalnie dobrze, że w ogóle coś się dzieje. Wiele festiwalów, zlotów, etc. zdechła przez pandemię i już nie wróciła. A tu jest przynajmniej szansa, że DF się odrodzi w kolejnych latach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bemiko: a nie bilet na jeden dzień po prostu? Jeśli chodzi o df to fajnie pograć w planszówki w podziemiach. W sobotę zawsze lubiałem pokaz cosplayerów na głównej scenie i rozdanie nagród. Ogólnie cały klimat jest fajny. No i można spotkać tak samo dziwnych ludzi jak my xD
  • Odpowiedz