Wpis z mikrobloga

Warto przypomnieć, że już od jutra w kinach pojawi się najnowszy film kinowy Dragon Ball Super. Nawet jeśli nie przepadacie za trójwymiarowymi modelami, warto udać się na seans. Pokazujemy w ten sposób dystrybutorom, że warto inwestować w rynek anime w Polsce.

Film będzie emitowany z japońskim podkładem głosowym i polskimi napisami. Najpewniej od 26 sierpnia pojawi się również w ofercie wersja z polskim dubbingiem, więc będzie można zabrać dzieciaki do kina.

#dragonball #anime #kino #film
Indiger - Warto przypomnieć, że już od jutra w kinach pojawi się najnowszy film kinow...

źródło: comment_16608242867KnOOc3nuRRibzauEROCbv.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szcz33pan: Może być. W każdym razie nie chciałem spoilerować, przepraszam.
Co do animacji to Japonia nigdy nie miała swojego ToyStory. To równie dobrze może być cinematic z gry (zobacz jak modele są zriggowane).

Woda jest c-----a bo powinna odbijać + załamywać rzeczywistość. Podobny problem jest z lustrami. Swego czasu był to mocno grzany temat i to mnie mocno utwierdza w tym, że ten film jest na jakimś z------m silniku zrobiony.
  • Odpowiedz
@DivusClaudius: o lustrach w grach i problemach z tym słyszałem.
W sumie ja zwróciłem tylko uwagę na to lustro jak był Shenlong, ale w sumie to możesz mieć rację, bo te postacie w dialogach tak trochę jak z gierek się zachowują.
szcz33pan - @DivusClaudius: o lustrach w grach i problemach z tym słyszałem.
W sumie...
  • Odpowiedz