Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tydzien temu na domówce poznałem dziewczyne. I ciężko to jakoś opisać słowami, ale jak spojrzeliśmy na siebie to oderwać oczu nie mogłem. Już nawet nie chodzi o jej urodę, ale miała w sobie to coś, ten uśmiech, ten wzrok, który wszystko jakoś kształtował. A potem spędziłem z nią sporo czasu na gadaniu o wspolnym hobby o czym okazalo sie przypadkowo, potem plynnie przeszlismy na inne tematy i bylo super chilloutowo. Moglo to wygladac glupio ale przez dluzszy czas bylismy odcieci od reszty ktora skupiona byla w kupce na innych rozmowach, bylo nas 9 wiec kazdy raczej spedzil przyjemnie czas xD Gdy z nią rozmawiałem patrzylem się caly czas w jej oczy nie odrywajac wzroku, wsł#!$%@?ąc sie w co mowi. Odlecialem, niebywałe uczucie. Chcialem sluchac dluzej ale czas uciekal, tematy sie zmienialy, koledzy poruszali w miedzyczasie zaczepiali, dzialo sie. Wymienilismy sie kontaktami ale w sumie tylko tyle.

Dawno nie doswiadczylem czegos takiego. To pewnie jakies dzialanie chemiczne w mojej glowie ale od wielu dni nie daje mi to spokoju, mysle o tym xD Dostalem 2 dni pozniej wiadomosc ze fajnie ze bylem i rzucila jakimś żartem w odniesieniu do naszej rozmowy ktory mnie troche rozbawil ale to wszystko, troche pogadalismy i bez slowa przerwalismy. Gdyby nie to ze ma faceta to pewnie zaprosilbym ja na jakiegos drinka. To juz ten okres czasu kiedy wiekszosc kobiet jest pozajmowana. Poza tym pewnie zbyt wiele sobie tutaj dopowiadam, a wszystko bylo zwykla przyjemna rozmowa i tyle, nie mam skilla w wyczuwaniu czyiś intencji.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fd752797a96080c56ceec6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@interpenetrate: Tym się już nie chwalił choć to prawdopodobne, ale widziałem jego całe rozmowy jak szukał czegoś ważnego dla mnie w firmowym komunikatorze i co chwila przewijały się w historii rozmowy z nią - na temat "pracy" oczywiście. Sam się śmiał z tego przy mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla dodatkowego smaczku powiem, że to był jej drugi mąż i to zagraniczny typ w tym korpo, więc
jak raz zmieni wagonik to i drugi raz to zrobi


@CoJaToNieTY: Nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem, wiele ludzi szuka w zyciu zwiazku ktory ich spelnia. Znam wiele kolegow ktorzy sa w zwiazku dla wygody i przyzwyczajenia. Znam tez kolezanke ktora przez 6 lat byla w zwiazku z facetem z ktorym zerwala bo poznala na dyskotece innego faceta ... ktory rok pozniej sie z nia zareczyl. Najwidoczniej oboje przeszli tyle w
@AnonimoweMirkoWyznania: ... każda dziewczyna ma chłopaka. Albo potencjalnego. Albo przyszłego. Albo orbiterów. Nie przejmuj się jakimiś moralnościami, bo jak ty jesteś wolny to ty nie robisz nic złego. Dopóki nie ma obrączki na palcu to nic nie jest zapisane w kamieniu.

Jeżeli nie chciałaby z tobą gadać to by nie gadała (co to w ogóle za związek, żę z obcym typem na imprezie jest i spędza kilka godzin). Jeżeli na drinka
@AnonimoweMirkoWyznania nie spodziewałam się takiego plot twistu, że laska ma faceta :D no cóż, próbować zawsze można, w końcu Ty jesteś wolny, więc co najwyżej ona będzie miała coś na sumieniu, ale jeśli będzie w stanie łatwo wymienić jednego chłopa na drugiego, to raczej Red flag (jak wyżej - kolejna impreza, inny facet i z Tobą może zrobić to samo).