Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cotidiemorior: już któryś raz widzę taką teorię na wykopie, ale nie do końca ją rozumiem.
Ta fundacja stawia te bilbordy czy wynajmuje? Jeśli wynajmuje, to na jakiej zasadzie miałaby nastąpić ta zamiana na bilbordy pisowskie? Przecież jak ja coś wynajmuje od właściciela, to nie ja później decyduję kto będzie tę rzecz wynajmował po mnie.
Chyba że ja tu czegoś nie widzę, i da się to zrobić tak jak piszesz, że na
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: Ty może i nie ale jesli w hotelu na monitorach reklamowych moglo lecieć przemowienie pana prezesa przez 2 godziny a potem gdy klienci chcieli cos innego puscic a obsluga twierdzi, ze nie da sie, nie ma polaczenia, to tylko monitoe reklamowy to cos jest chyba jednak na rzeczy. ;)
  • Odpowiedz
@pomidorki_koktajlowe: Ojej biedny jesteś, uraziłem twój kościółek. Geje, ani feministki nie są chronieni systemowo przez państwo gdy jest jakaś afera pedofilska, kościół owszem. Jeżeli ktoś chce mnie pouczać o tym co jest moralne, a co nie, to oczekuje ze sam będzie krystalicznie czysty. To ze kościół kryje zamieszanych w pedofilie sprawia ze zmniejsza się wiarygodność całej organizacji i z pewnością nie pomaga to tym, którzy rzeczywiście są tam dobrymi ludźmi. Nadal
  • Odpowiedz
@kubson93 mówisz o chronieniu przez państwo, a potem opisujesz sytuację chronienia księży przez sam kościół, to zdecydowanie nie to samo. Tak, kościół jest grzeszny za co spotka poszczególne osoby kara, krystalicznie czysty moralnie był jedynie Jezus, nikt inny na świecie taki nie będzie, a sam kościół nie głosi swojej nauki od siebie tylko od objawionego Boga. Nie bój się o kościół, przetrwał 2k lat to przetrwa i kolejne, przy czym w postępowaniu
  • Odpowiedz
@rimyi: niby jak masz podmienic bilbordy z funduszu komitetu wyborczego w zaman za te z prywatnych pieniedzy? Nie da sie tego zrobic na jednej umowie, do tego partie rezerwują terminy na 4 lata do przodu. Wiem, bo sie tym zajmowałem. To co tu uprawiacie na wykopie to zwykla propaganda i szukanie spisku wszędzie, nawet jak deszcz pada, to wina partii. Wpadacie w śmieszność z tym swoim ślepym zacietrzewieniem.
  • Odpowiedz
@cotidiemorior: już któryś raz widzę taką teorię na wykopie, ale nie do końca ją rozumiem.

Ta fundacja stawia te bilbordy czy wynajmuje? Jeśli wynajmuje, to na jakiej zasadzie miałaby nastąpić ta zamiana na bilbordy pisowskie? Przecież jak ja coś wynajmuje od właściciela, to nie ja później decyduję kto będzie tę rzecz wynajmował po mnie.

Chyba że ja tu czegoś nie widzę, i da się to zrobić tak jak piszesz, że na
  • Odpowiedz