Wpis z mikrobloga

@AdamkaMickiewicz: Przecież wyłonił się jasny obraz sytuacji: dla żartów coś powiedziała, ale wyszło jak wyszło. Skąd mogła to wiedzieć? Miłość i tyle. Hejterzy powinni teraz zamknąć mordy, bo wyszło, że to Fagata z nim była jako praktycznie jedyne wsparcie. Odpady typu Mandzio, ktore najgłośniej szczekaja go opuściły. Gość ma choroby psychiczne, zapuszczony wygląd i ubytki w inteligencji więc się nie dziwię, że musi stawiać na hejt. Nikt go na obecny moment
@Katsukyun: Przecież ona lała wodę, nie przeprosiła a nawet sugerowała że jest z tego dumna. Nie wiem co cie skłoniło że tak sądzisz. Ja na twitter i nie tylko widziałam opinie gdzie ludzie piszą że nic się nie zmieniło lub straciłą, ale żadnej że wybroniła się.
@AdamkaMickiewicz: Ludzie są zawistni przecież. Za co miała przepraszać, za żart? Stuu jest z nią, a ludzie jak to zawistne #!$%@? muszą kręcić Małysza. Hejt na Fagatę jest obecnie tak sztucznie pompowany, że ludziom z nudów prędzej czy później przestawi się śrubka w głowie.

Zrobiła i tak za dużo. Hejt to miecz obosieczny. Fagata prędzej czy później znowu zacznie pokazywać się ze Stuu, a za Mandziem i Takfunem będzie się ciągnęł
@Katsukyun zgadzam się. Nie lubię fagaty, ale ta nagonka na jej osobę przypomina mi na siłę wciskanie wszędzie "JD" za czasów starego dobrego disa. Chłop zaliczył wpadkę, a jego przeszłość ciągnęła się za nim latami. To samo mamy tutaj, laska w zasadzie nie jest wyżyną intelektualną, znając życie żadnego planu nie było. Miała okazję to skorzystała, a że była młoda to po drodze pojawiło się zauroczenie. Nie chce mi się wierzyć, że
@Chlebzesmalcem_: Czy żadnego planu nie było to nie wiem. Moja siostra z nią chodziła do klasy. To była typowa prymuska. Coś tam malowała i nawet dobrze jej to wychodziło (konkursy ogólnopolskie, wysokie miejsca miała) i szykowała się żeby pójść na architekturę.