Wpis z mikrobloga

po prawej jeszcze może być.


@templlar: Co to znaczy "jeszcze może być"? Goslingowi z tego zdjęcia dodać jeszcze wcale niewiele i sylwetka zacznie podpadać pod kulturystyczną. Bez wspomagaczy ciężko uzyskać więcej niż to, co widać.
  • Odpowiedz
@Fundinmotion: Jak na typowego faceta który lata na siłownię żeby coś tam lepiej wyglądać to jest nawet przyzwoicie. Do sylwetki kulturystycznej brakuje mu bardzo wiele - słabo rozwinięte przedramiona, przedni akton barków, mięśnie kapturowe, najszersze grzbietu. Uwierz mi że da się osiągnąć więcej bez "wspomagaczy", wystarczy mieć trochę wiedzy i samodyscypliny.

@SiekYersky: Dobrze wiem o tym ale jako kulturysta wyglądają oni na mnie nadal na suchoklatesów/dość przeciętnie zbudowanych
  • Odpowiedz
@templlar: Widzę że się znasz, a poza tym przyjrzałem się zdjęciu i sam stwierdziłem że trochę za szybko wydałem werdykt. Cienie zresztą bardzo korzystnie się rozkładają na nim. Brakuje mu dużo, ale w mojej opinii to ciągle daleko przed "suchoklatesem".
  • Odpowiedz
pewnie by coś rwali.


@templlar: umarłem (°° człowieku, wydaje mi się byliby w stanie wyrwać każdą laskę na świecie

rób dalej to co laskom się podoba


@zgaS: fajna sylwetka podoba się chyba każdemu, jedynie może poza wykopowymi zazdrosnymi grubasami
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Nie zupełnie. Być może era wielkich jak Vin Diesel dzików w kinie już jest za nami, jednak nadal na topie są bardziej dopakowane sylwetki niż ten na zdjęciach (patrz Wolverin i ostatni Super Man).

Ostatecznie jednak gusty dziewczyną są różne i lecą na różnych facetów, żeby ostatecznie się zestarzeć z jakimś brzuchatym gościem :)
  • Odpowiedz