Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypominam, że to wszystko przez Kim XD Gdyby Wielkiej Pani Adwokat, nie odwidziało się po zniszczeniu życia Hamlinowi, planem który był jej autorstwa BTW, to prawdopodobnie wyszliby ze wszystkiego suchą nitką, biorąc pod uwagę, że Saulowi w pojedynkę udało się wynegocjować 7 lat, a mógłby jeszcze więcej, gdyby Wielkiej Pani Adwokat nie przyszło do głowy składać wyjaśnień pod przysięgą. A Saul jak piesek Pani, wziął posłusznie 80 lat, żeby zasłużyć na poklepanie po główce od Kim xD Mało tego, przecież jej życie po złożeniu rezygnacji z bycia prawnikiem, było takim samym więzieniem jak dosłownie więzienie dla Saula. Robienie w civla ludzi sprawiało jej przyjemność, ale jak to kobieta, obudziła się rano i nagle wszystko zaorała XD

#bettercallsaul
  • 20
  • Odpowiedz
ty tak serio


@bunnyboy: Nie, zgrywam się xD Przecież tak to wyglądało w serialu, wymyśliłem coś? Kim była tak samo winna jak Saul, nawet bardziej, bo to ona wymyśliła jak zniszczyć Howarda. Gdy Saul zobaczył sędziego Casemiro, ze złamaną ręką, to był gotowy przystopować, natomiast Kim była tak napalona na zniszczenie Howarda, że zrezygnowała z ważnego wydarzenia mogącego dać boost jej karierze, żeby tylko doprowadzić ich "gierkę" do końca xD A
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Co za bzdury, oglądałeś ten odcinek w ogóle? Sprawa karna Saula nie miała nic wspólnego z Kim, wszystkie zarzuty jakie Saul miał były już po odejściu Kim od niego, za czasów Saula Goodmana z Breaking Bad. Howard nie był stroną postępowania w tej sprawie w żadnym stopniu. A to co Jimmy powiedział w sądzie nie ma żadnego wpływu na ewentualny pozew cywilny żony Howarda przeciwko Kim (choć mogę się mylić,
  • Odpowiedz
Co za bzdury, oglądałeś ten odcinek w ogóle? Sprawa karna Saula nie miała nic wspólnego z Kim, wszystkie zarzuty jakie Saul miał były już po odejściu Kim od niego, za czasów Saula Goodmana z Breaking Bad. Howard nie był stroną postępowania w tej sprawie w żadnym stopniu. A to co Jimmy powiedział w sądzie nie ma żadnego wpływu na ewentualny pozew cywilny żony Howarda przeciwko Kim


@Nuker: Moim zdaniem z zakończenia
  • Odpowiedz
  • 1
@fledgeling

Gdyby nie Kim, to Saul skróciłby wyrok do 7,5 roku - a może nawet i bardziej - gdyby zeznał o śmierci Howarda.

Ale on przecież te 7.5 miał już ugadane. Hamlinem chciał tylko dalej coś ugrac
  • Odpowiedz
  • 1
@fledgeling
A już rzeczywiście chyba trochę się zagalopowałem, ale w sumie decyzją Saula była jego decyzją. Nie.musial iść droga "odkupienia" i zostać na tych 7 latach
  • Odpowiedz
Moim zdaniem z zakończenia wynika, że Saul wziął śmierć Howarda na siebie. Kim wyszła wolna, mimo swoich zeznań.


@fledgeling: Kim cały czas była wolna, Saul nie brał Howarda na siebie, Howarda zabił Lalo. Saul miał ugadany wyrok 7 lat więzienia wystarczyło tylko podpisać. Po prostu chciał skończyć z postacią Saula Goodmana i wziąć niejako odpowiedzialność za doprowadzenie do śmierci swojego brata.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: Raczej kilka dni co najmniej. Podczas lotu poprosił o ponowne spotkanie z komisją, bo "nowe szczegóły mu się przypomniały". Musiał się spotkać z komisją, info musiało zdążyć wypłynąć do Kim, która musiała specjalnie przylecieć do Albuquerque na rozprawę. Zresztą przesłanki widać już wcześniej, jak niemal zamordował tą staruszkę która go rozpoznała, ale się powstrzymał z "wtf co ja robię."
  • Odpowiedz
@surival:

Zresztą przesłanki widać już wcześniej, jak niemal zamordował tą staruszkę która go rozpoznała, ale się powstrzymał z "wtf co ja robię."


Raczej nigdy Saul nie zabil nikogo golymi rekami, wiec to w ogole do mnie nie trafia.

Raczej kilka dni co najmniej. Podczas lotu poprosił o ponowne spotkanie z komisją, bo "nowe szczegóły mu się przypomniały


Nie kilka dni, a podczas lotu :P
  • Odpowiedz
@surival: Tak jak @krzykrzy1995 napisal ta „przemiana” była kompletnie z dupy i spowodowana wyłącznie tym że sexler się przyznała, co nie miało w praktyce żadnych konsekwencji, o czym wiedziała ona i saul. Żadne z nich się nie zmieniło, jimmy nadal jest tym samym człowiekiem jak na początku, gdzie wierzy, że może być dobry i „normalny”, ale po prostu walczy z własnym charakterem. Chyba że to był jego master plan usunięcia się
  • Odpowiedz
@stanleymorison zakończenie kijowe. Znaczy liczyłam że skończy w pierdlu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ale liczyłam że się przejedzie na własnej pewności siebie i trafi na lepszego od siebie prawnika. A tymczasem zrobili z niego jak poscie Opa.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Do tego sama wybrała taki los. Ze swoim doświadczeniem oraz studiami prawniczymi nie musiała być adwokatem. Mogła nawet pójść do jakiegoś biura prawniczego i mieć lepsze życie od dna stworzonego przez scenarzystów. Wątek biednej Kim był naiwny. Przez całe BB Saul nie miał z nią kontaktu a nagle po wydarzeniach z BB postanowiła spytać się co tam u typka, którego rzuciła kilka lat wcześniej. No i zachowanie Saula w ostatnim
  • Odpowiedz