Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Setral: inpost odszedł od stawiania nowych paczkomatow z terminalami. Przyspiesza to procedury ustawienia nowych paczkomatow. I tak niewiele osób płaciło za pobraniem.
@dojcz_szpreche_nicht: no dziwnie to wygląda, tym bardziej, że chyba już uruchomione
Niedaleko mnie postawino maszynę Allegro One (ale też w idiotyczny sposób, na parkingu, plecami (nieopisanymi) do ruchliwego chodnika, czyli widziałeś po prostu zieloną metalową ścianę nim idąc. Teraz dodali jakieś drewno i chyba jakiś bluszcz posadzili, bo wiadomo eko. Zmierzam do tego, że jak nie wiedziałeś, że tam jest ich maszyna, to z poziomu chodnika nie masz prawa jej zauważyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Setral: Wiesz co robi ten paczkomat? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest paczkomat na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym paczkomatem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.
Na czerwonej naklejce informacja o urządzeniu testowym - nie służy do nadawania ani odbierania przesyłek czyli biały miś na możliwości


@Setral: Bo to testy na ten moment, oficjalny start zespojlerowało allegro w ostatnim komunikacie - 15 września.

Gdyby wystartowali usługę mając 20 urządzeń to wykop pękał by ze śmiechu. Stawiają za wczasu, żeby wystartować mając kilkaset - wykop pęka ze śmiechu, że testowe. Nie ogarniam. ¯\_(ツ)_/¯
Z ciekawości: jakie miasto?

@
@piker: Warszawa. Od chwili jak ogłosili, że chcą stawiać własne automaty, trzymałem kciuki. Ale wraz z upływem lat i brakiem rezultatów mój doping słabł. A to dwa lata zastanawiali się ile postawić w pilotażu, potem dwa myśleli nad kolorem, kolejne dwa nad nazwą, później ogłosili, że będą stawiać na parafiach, co wszyscy wyśmiali.... i inpost w międzyczasie zajął miejsca na parafiach stosując zakaz konkurencji. Nie tam tylko. Najważniejsze, że etap chlapania