Wpis z mikrobloga

Kiedy ty gnijesz w pociągu w którym coś się #!$%@?ło i w upalny dzień #!$%@? ogrzewanie
Młodszy od ciebie jedzie swoim autkiem które kupił za ,,zaoszczędzone" pieniądze do których tak naprawdę dołożyli się rodzice i dziadkowie do tego nawet jak pracował to nie musiał opłacać pokoju i reszty rzeczy potrzebnych do przeżycia
Czyli w zasadzie może sobie gratulować, że tych pieniędzy nie przechlał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I którego z was wybierze ułożona kobieta ? oczywiście, że gościa w samochodzie bo ma mózg
Ale normicto i tak będzie wam wmawiać jakieś banialuki o równym starcie i sprawiedliwości społecznej
Dla jednego osiągnięciem będzie ten miesięczny bilet na pociąg a dla drugiego wypasiona fura od taty
Tylko ten pierwszy będzie opluwany, że za mało się starał i jakby więcej czasu pracował to miałby taki sam samochód jak tamten

#blackpill #zwiazki #redpill #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #normictwo #cope
  • 25
@harold97;

gościa w samochodzie bo ma mózg

Ale normicto i tak będzie wam wmawiać jakieś banialuki o równym starcie i sprawiedliwości społecznej

Ale masz urojenia. Tak, masz równy start, bo że chociażby urodziłeś się #!$%@? parolem, to możesz (nie obligatoryjne) iść na studia i możesz gnić w piwnicy z figurkami LEGO, a nie gnić na polu.
@harold97:

Ale to nie #!$%@?, że to wymyślone. Ja wiem, że #!$%@? to znaczy co pisze, ale nawet z definicji

Równy start = możliwość


Nie #!$%@?, że nagle twoi starzy zamienia się w #!$%@? nowobogackich #!$%@?ów co kłótnie drąc mi ryja pod oknem, którzy zapewnią ci wszystko.
Ale normicto i tak będzie wam wmawiać jakieś banialuki o równym starcie i sprawiedliwości społecznej

Ale masz urojenia. Tak, masz równy start, bo że chociażby urodziłeś się #!$%@? parolem, to możesz (nie obligatoryjne) iść na studia i możesz gnić w piwnicy z figurkami LEGO, a nie gnić na polu.


@Lereve: Przecież wszyscy żyją w tej samej miejscowości, co nie? Dalej piszmy banialuki o sprawiedliwości społecznej, jaką ma nam liberalizm oferować. W
Nie musisz od startu wynajmować mieszkania komuchu, a że hajs jest śmiesznie niski nawet żeby żyć to inna sprawa. Tylko wyjdź z banki i zrozum, że socliberalnej Europy #!$%@? nie #!$%@? #!$%@?.


@Lereve: Uuuu, agresywny libcio. Co nie było pochwały na meetingu od przełożonego? Nie pisałem o wynajmie całego mieszkania. Wydrwiłem najem właśnie w wiele osób. Możesz sobie od razu darować o pisanie jak jest na zachodzie, np. w Anglii, gdzie
@harold97: Nawet badania to potwierdzają, że atrakcyjni ludzie wierzą bardziej w mit sprawiedliwego świata. Życie i świat nie jest sprawiedliwy, ale normictwo lubi tak sobie wmawiać, żeby łechtać sobie ego, że wszystko co mają jest wyłącznie ich zasługą. Jeden urodzi się w patologicznej rodzinie na wiosce bez perspektyw i skończy życie robiąc w kołchozie, a inny urodzi się na osiedlu deweloperskim i odziedziczy wielką firmę po ojcu. Ostatecznie ten drugi i
@KontrproduktywnyAnalityk: @TheKirghizLight: Nareszcie jakieś osoby, które nie wierzą w neoliberalizm, korwinizm i inne bzdury o ultra wolnym rynku. Nie mogę tego pojąć dlaczego brzydcy faceci tak wierzą w wolny rynek? Czy oni nie rozumieją, że janusz biznesu płaciłby dużo mniej takiemu brzydalowi niż normikowi, dlatego, że jest coś takiego jak dyskryminacja z powodu brzydkiego wyglądu. Przecież tak jak w całej populacji ogarniętych specjalistów jest bardzo niedużo i tak samo to
Nareszcie jakieś osoby, które nie wierzą w neoliberalizm, korwinizm i inne bzdury o ultra wolnym rynku. Nie mogę tego pojąć dlaczego brzydcy faceci tak wierzą w wolny rynek? Czy oni nie rozumieją, że janusz biznesu płaciłby dużo mniej takiemu brzydalowi niż normikowi, dlatego, że jest coś takiego jak dyskryminacja z powodu brzydkiego wyglądu. Przecież tak jak w całej populacji ogarniętych specjalistów jest bardzo niedużo i tak samo to wygląda wśród brzydali. Neoliberalizm,korwinizm