Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak wy morsujecie? Zepsuła mi się terma w chacie i muszę myć się zimna wodą i o ile ona jak dotykam dłonią po prostu jest zimno-chłodna to jak wejdę pod prysznic zdaje mi się lodowata. Myślałem, że muszę przywyknąć to tak pojedynczymi stróżkami się polewałem, nawet próbowałem wejść pod cały strumien, ale nie dałem rady. Stałem tak chyba z 3 min i łapałem powietrze jak ryba, aż dostałem hiperwentylacji. Jak sobie radzić z zimna wodą? A zanim mi termę naprawia to 2 tyg, bo mieszkanie wynajęte, właściciel to ogarnia przez jakąś tanią firmę i proboje wyrwać termin ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #morsowanie #niebieskiepaski #rozowepaski #plywanie #plywajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: "jak wy morsujecie"... bardzo prosto... jak naprawisz już tą termę to zawsze spróbuj na koniec zwykłej kąpieli w normalnej temperaturze choć trochę odkręcić zimną wytrzymać i zlać się tą zimną ( na początku bez polewania głowy), nawet nie 3 min... 20 albo 30 sekund wystarczy, po miesiącu to już będzie rutyna bez żadnych hiperwentylacji i innych nieprzyjemnych odczuć, tak bardzo organizm się przyzwyczaja
  • Odpowiedz