Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: Mieć pieniądze, a prężnie rozwijającą się firmę to dwie różne rzeczy. Ten typ akurat prowadzi kilka działalności nie polegających na gadaniu bzdur w internecie. YT i Insta to tylko ułamek i dodatek do tego co sobie stworzył.
  • Odpowiedz
@franaa: wiesz tacy idioci jak Cejrowski czy Jakubiak też mają po kilka działalności. To żaden wyczyn jak się już ma pieniądze i układy. Zatrudniasz księgową, prężnego managera, itd. i można robić hajs na jeszcze większych idiotach.

To, że ktoś prowadzi działalność to nie jest dla mnie żaden powód, że ktoś może być autorytetem w dziedzinie wojny na Ukrainie, Covidu czy wyborów. Przecież to dwie kompletnie różne rzeczy.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: Typie ale on zaczął nagrywać już po tym jak miał własną firmę i wyrobioną markę, dlatego szybko złapał zasięgi. Z resztą co ja się będę z tobą kłócił, jesteś po prostu zazdrosnym polaczkiem który oczywiście uważa, że jest lepszy od innych z jakiegoś powodu. Prędzej jemu bym dał robotę jakiegoś ministra niż jakiemukolwiek pisowcowi po kulu.
  • Odpowiedz
@koniecswiatajestbliski: To niech twój stary pijany startuje w wyborach... I tak będzie bardziej kompetentny od tych dałnów z pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po dzisiejszej konferencji minister środowiska to jestem pewny, że nawet on by lepiej wykonywał swoją pracę i był bardziej merytoryczny. I najgorsze jest to, że to nie żart ( )
  • Odpowiedz
@kopytko1234: Najgorsze są komentarze pod filmami: "dziękuję Dziki, miałem podobne przemyślenia, ale cieszę się, że ktoś powiedział to głośno", "w końcu ktoś mówi prawdę w mediach" itd. chwalenie jaki to nie specjalista ds wszystkiego
  • Odpowiedz
w jaki sposób goli frajerów na kasę? Bo chyba nie sądzisz, że dorobił się na swoim śmiesznym youtubie?


@uriel_ck: hmm a on jak Zaorski nie naganiał na mpaya? Chyba nawet nadal to robi
  • Odpowiedz
@lisu_lbn: jego cały kontent opiera się na dowodach anegdotycznych i zabiegach w stylu "homofobem nie jestem ale gejów bym powsadzal do więzień". I jak już @Atencjuszhehe wspomniał, gość to manipulator bo nigdy nie nagrywa nic na świeżo tylko wygłasza opinie specyficznej grupy fanów (no,nie oszukujmy się głównie ludzie o szurskich skłonnościach).
  • Odpowiedz
Gość nie wypowiada się świeżo na jakiś temat tylko czeka jakiś czas i zobaczy jakie są nastroje na dany temat. Dopiero potem nagrywa filmik


@Atencjuszhehe: Za to wykop na świeżo, łyka fejki w takiej ilości, że dobijają do płomienia.
  • Odpowiedz