Wpis z mikrobloga

@franaa: no tak, gosc jest DEBILEM, bo sobie obrał taki styl, który części się podoba, a dla innych jest przyswajalny tylko w taki sposób.

W sposób prosty i zrozumiały dla przeciętnego idioty poruszy jakiś gorący temat, ale dla wykopowej ynteligencji to jest wręcz uwłaczające.

Chcecie dogłębne analizy, to sobie odpalajcie inne kanały.

A i w 95 procent przypadków to nawet nie jest podważanie tego shitu co on tam do kamerki pieprzy,
@kopytko1234 Gdzie tu #bekazpisu? Przecież gość jest typowym antypisowcem, jak większość wykopków i ma podobna wiedzę do obecnych tutaj. Po prostu drze mordę i chce zakrzyczeć fakty, a przy tym zbija kapitał dzięki swoim upośledzonym widzom. Bardziej nadaje się na eksperta w #tvn.
@Morf: a jakież to on poważne tematy porusza Panie Profesurze z wykopu, że wypadałoby je dogłębnie przeanalizować? Ten o szczekającej influencerce? A może o sensie noszenia maseczek?
@Its-a-Me-Luigi: Jak mnie #!$%@? taka gadka - normalna logika przeciętnego człowieka w wypowiedzi na temat prozaicznych spraw, ale elita internetu z wykopu "hurrr durrr chlopski rozum". On się nie wypowiada na tematy do których jest potrzebny jakiś dyplom z fizyki kwantowej, a na takie w których przeciętny Polak z własnych obserwacji może dojść do zgodnych z prawdą wniosków. No, ale tak to jest jak wykopki twojego pokroju nawet nie oglądają jego
@kopytko1234: moim zdaniem chłop ma po prostu #!$%@?. Gada głupoty, z którymi się pewnie nawet sam nie zgadza, dzięki czemu inni ludzie gadają o nim i kupują jego plany treningowe. Tak w skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LubieChleb: ale Korwin #!$%@? głupoty o ekonomiixd z perspektywy czasu dobrze wiemy, jak #!$%@? jest deregulacja rynku.

A dziki trener #!$%@? chłopkorozumkowe #!$%@?, oparte na pewnie 2 minutowym, iście ziemkiewiczowskim riserczu. Popieranie swoich opinii jakimiś anegdotkami, historyjkami z demotów czy czymś usłyszanym 'od kumpla' nie ma absolutnie żadnej wartości merytorycznej.

Aha, no i sam jest przykładem kogoś, kto myśli, że jego "racjonalne" myślenie jest więcej warte niż "racjonalne" myślenie innych chłopków
Ale to on ma 3 wypasione fury, dwupoziomowy smart apartament z tarasem i kilka prężnie działających biznesów, a nie ty ( )


@franaa: co dowodzi jedynie tego, że na debilach (czyli jego publice) najłatwiej się robi hajs
@franaa ale ja nic nie mówię tu o jego dorobku materialnym, tylko intelektualnym. A odpisujesz mi, jakbym zazdrościł mu, że goli frajerów na kasę.


@kopytko1234 w jaki sposób goli frajerów na kasę? Bo chyba nie sądzisz, że dorobił się na swoim śmiesznym youtubie? Wiesz co różni dzikiego od większości osób na tym portalu, ba w internecie? To, że dziki jak normalny człowiek ma totalnie w dupie twoje czy moje zdanie na jego