Wpis z mikrobloga

@Grejt_Sajaman: trochę słaby moment, MyTeam i MyCareer się skończyły, gra oficjalnie nie będzie już rozwijana (brak aktualizacji składów), a na dniach 2k23, ale przegrałem pewnie grubo ponad 100 godzin więc łatwo mi się mądrzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oby dostarczyła Ci tyle rozrywki co mi
@frow: nie bardzo rozumiem, skoro nie szło CI sterowanie gałką to dlaczego nie używałeś przycisków? sam również na początku nie mogłem się przyzwyczaić w 2k20 grałem po bardzo długiej przerwie więc używałem starego sterowania, aktualnie, zwłaszcza od kiedy wyłączyłem wskaźnik rzutu nie wyobrażam sobie rzucać kwadratem
@Grejt_Sajaman: jakbyś miał jakieś pytania wal śmiało, myślę że rozgryzłem większość rzeczy, oczywiście specjalista ze mnie żaden bo wpierdziel online dostaje prawie co drugi
@Grejt_Sajaman: o fak, nie wiedziałem, że to teraz tak realistycznie wygląda :D jest w game pass to pyknę. Bardzo trudno jest ogarnąć sensowne granie, jak ktoś przygodę z NBA skończył na wersji 2001? :D
@kaspe: no i podstawowe pytanie - to są dwie gry w jednym. Offline i online. TO ZUPELNIE INNY SKILL LEVEL I TO JAK SIE GRA.

Offline to koszykówka, online to arcade + glitchowanie. Pierwszy aspekt to 9/10 realizm i satysfakcja (z okazyjnym #!$%@? debilizmów przez AI), drugie to 4/10, tylko dla spaczonych typów co lubią wycierac ręce papierem ściernym i rywalizować z ludźmi o iq buta, którzy grają tryb online całe
@Grejt_Sajaman: oj, tak w NBA jest zawsze duża rotacja. No moze nie wśród gwiazd, ale chyba nie ma podstawowej 5, któraby się nie zmieniła. Ale składy mozna edytowac, nawet chyba na konsoli są do pobrania. No fakt ze to działa do trybów mygm czy offline, ale w karierze i tak po sezonie gra sama trejduje, wiec masz kocioł.