Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
#atencyjnysmuteczek (jeśli nie odpowiada, wrzucaj na czarną)

Spałam może z 4 godziny. Na szczęście dziś pracuję do 13tej, więc szybko zleci.

Dziś nie mam Redbulla ze sobą, ale spokojnie Wykopki - kupię sobie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mój stan psychiczny przez dojazdy i stres związany z mieszkaniem jest raczej średni, ale jakoś sobie radzę. Trochę przemęczona jestem. Trochę mocno. Ostatnio staram się zjeść choć jeden wartościowy posiłek. Śniadań nie jem, kolacji w sumie też nie. Obiad czasem zjem. Ciągle nie mam apetytu. Po prostu jakbym głodna nie była, ale tak naprawdę mój organizm ciężko tak przeżywa. Jest lekko mówiąc wycieńczony. Zaburzenia odżywiania przy tym wszystkim średnio pomagają, ale no wszystko co robię to robię na własną odpowiedzialność. Jestem dorosła i nie mogę liczyć, że całe życie ktoś będzie się pytał "Jadłaś?", "Zjedz coś".

Naprawdę trzymajcie kciuki za jakiekolwiek mieszkanie, bo na dłuższą metę z moją głową się zajadę trochę.

Miłego dnia Wykopki i zjedzcie dobre śniadanie za mnie! (ʘʘ)
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (jeśli nie odpowiada, wrzucaj na czarną)

Spałam...

źródło: comment_1660705275nhbTEkqTkMsgqzCAn5bD3q.jpg

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
PS. To, że dodaję zdjęcie w lustrze nie znaczy, że się pokazuję coraz bardziej tylko czasem sobie dodam zdjęcie na którym wszystko zakrywam i w tym nie ma nic złego.
I mam na sobie męski sweter, który aż po szyję mnie otula, więc wszelkie hejty będą zbędne ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@saggitarius_a: prawda, jednak musli musli nierówne, zależy skąd bierzesz, choć własnej roboty najlepsze - wiesz co masz, a co do jogurtu to chodziło mi o naturalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz