Wpis z mikrobloga

zapalilem pare razy bucha nie podpadl mi, kolezka pare dni temu sypnal mateuszka mowił ze pomoze mi to na smutek który mnie meczy jakis czas i fakt serio pomaga 3 dzień lece jest zajebiscie problemy zniknely teraz pytanie jak sie w to nie #!$%@?? mozna sobie tak walic ciagi po 3 dni potem spanko i #!$%@? sie czy nie w sensie czy bede mogl odstawic i nie bedzie kusilo z dnia na dzien jak cos sie #!$%@? bo chcialbym sie tak ciagle czuc a nie na trzezwo #!$%@? po co tak zyc mefka jest zajebista i tyle w temacie
#narkotykizawszespoko
  • 58
@Timerak: własnie o to chodzi ze przejmowalem sie takimi rzeczami a teraz jest mefka i mam wdupie jakas kariere po co to komu i tak ci to szczescia nie da teraz jest git i tak zostanie pozyje tak troche jeszcze a potem rzuce i postaram sie normalnie zyc wiadomo aby sie nie stoczyc
@cowboy9wer9wesd: Nie wiem czy to nie bait, ale ok, odpisze xD

mozna sobie tak walic ciagi po 3 dni potem spanko

Nie można, ale można codziennie spać i wtedy walić każdego dnia. Twój organizm potrzebuje snu!! Te dragi sa głównie destrukcyjne przez ten cały gówniany styl życia jaki się z nimi wiąże, właśnie ciągi bez snu, bez jedzenia (albo słabej jakości), mało picia, częste przedawkowywanie goniąc fazę, itd. Kup sobie aspargin