Wpis z mikrobloga

Witam.
Jeżdżę motocyklem już od 2 lat i od samego początku była to yamaha mt07 z abs. W zeszłym tygodniu ją sprzedałem i moją uwagę przykuła honda cbr 1000rr sc57 2005 rok. Jest to motocykl zadbany, serwisowany na bieżąco i ze sprawdzonej ręki. Może jest tu jakiś posiadacz owego motocykla mógłby się wypowiedzieć na ten temat, polecić, być może odradzić owy motocykl? Czekam na wasze opinie
#motocykle
  • 15
@klassik67: nie było z nimi jakiś szczególnych problemów, chociaż 2006/07 miały sporo drobnych poprawek i to właśnie te uchodzą za szczyt hondowskiej wytrzymałości. Z drugiej strony: rozważasz prawie pełnoletni motocykl. Dosłownie wszystko z nim może być nie tak. Sprawdzona ręka - ok, ale co z poprzednimi? ;)
@MisPalkis: Oczywiście mam świadomość, że to 17 letni motocykl (mam też samochód z 2005 roku) bardziej chodziło mi o to czy są tam jakieś elementy na które trzeba bardziej zwrócić uwagę, coś co tam ciągle ulega awarii lub ktoś z byłych posiadaczy chciałby mi to całkowicie wybić z głowy
@klassik67: ok, więc w skrócie - nie, nie ma powodów do wybijania sobie go z głowy. Jedyne co ci się może przytrafić to spalanie oleju (ale to poprzedni właściciel może stwierdzić) no i może jak to w Hondzie napinacz rozrządu.