Wpis z mikrobloga

Szukam stacjonarnego roweru do ćwiczeń dla dziewczyny. Nie znam się na tym za bardzo, może ktoś z was polecić jakiś sprawdzony, wygodny, bezawaryjny rowerek? najlepiej z wyświetlaczem i jakimiś regulowanymi stopniami trudności

Budżet do 1000zł

#silownia #fitness #odchudzanie
  • 8
@puyol95: w sumie żadnych, ale też zależy pewnie czego oczekujesz i czy miałeś już wcześniej kontakt z takim sprzętem.
Jest zaskakująco cichy, ma kilka poziomów obciążeń, siodełko jest dość wygodne, wyświetlacz jest i działa bez problemów. Nie wydaje się też być tandetny, jak za tę cenę solidna konstrukcja.
@matumat:
W zasadzie żadnego kontaktu nie miałem z tego typu sprzętem, dziewczyna coś tam kręciła na siłowni ale też żadna z niej profesjonalistka. Właśnie dość dużym atutem dodatkowym byłoby dla mnie jakby był w miarę cichy ale najważniejsze żeby po prostu dobrze działał i spełniał swoją funkcje podstawową :D
@matumat: @puyol95 Mireczki, jakiś update co do wrażeń? Zastanawiam się czy go zamówić na prezent. Podobno mechanizm w nitro może być trochę zbyt ciężki dla niskiej kobiety (w porównaniu do tańszego modelu boost). Biorę jeszcze pod uwagę domyosa z decathlonnu ;p
  • 0
@Alex_mski:
Dziewczyna używa już ponad rok, jest bardzo zadowolona. Wiem że nie używa tych większych obciążeń ale chyba na "4" jeździ aktualnie. Rowerek cichy, bezawaryjny. Chyba mogę polecić ????