Wpis z mikrobloga

odsprzedaj mi ta karte mordo


@DRSZOP: nie ma takiej opcji xD Jedyna w okolicy, kupiona za 1500zł z 1.5 roku gwarancją

smiało pytaj przed zakupem gdybys potrzebował jakiejś rady :)


@marcinnuri: w sumie to podpytam. i5 11600K + Z590 czy i9 10850k + Z590? Pierwszy zestaw za 1250, a drugi za 1500zł. Zależy mi na tym, żeby za rok/dwa nie zmieniać zestawu/socketu ;)
nie boisz się etc 2070s podpinać do zasilacza modecoma?


@10129: pod pełne obciążenie bym się bał, ale to było i tak dla testów. Na "jałowym" napięciu nic się nie powinno stać ;) Prawie całe życie na lewych zasilaczach miałem zestawy i nic się nie działo, zanim bratu PC oddałem to kupiłem FSP Group Inc - osobiście mogę go polecić, nadaje się nawet do ładowania akumulatora samochodowego xD Ale z drugiej strony,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcinnuri: jak kupiłem nową płytę główną to miałem problem z zamontowaniem go (nowoczesne kości ram są duże zwykle przez metalowe obudowy, poza tym sama mobo ma jakieś radiatory). Przez to musi być w nieoptymalnej pozycji (dmucha do góry; przepływ powietrza w obudowie jest w kształcie litery L) i musiałem przeciąć drucik mocujący wiatrak do radiatora żeby te wiatraki zawiesić (zaczepione są w trzech punktach :D)
Ale działa #!$%@? i chłodzi doskonale