Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, ze robole zawsze piją z butelki ? Nawet jak w ich zasięgu jest szklanka to taki pracownik fizyczny zawsze umoczy robolskiwgo dzioba w butelce coli. Nigdy czegoś takiego nie widziałem w biurze. Tam ludzie normalnie nalewają porcje napoju do szklanki i kulturalnie piją. #pracbaza #robpill
  • 24
  • Odpowiedz
@sikalafou: @Mlodyobiat: a propos jeszcze, bo nie zdążyłem edytować.

Przyszedł do mnie hydraulik coś tam w kiblu wymieniać.

Obmacywał mój sedes ze wszystkich stron gołymi łapami, bez rękawiczek i nawet rąk nie umył #!$%@? xD

Potem wszystko czego dotknął wychodząc czyściłem chusteczkami nawilżanymi xD

Pewnie z kolegami "na bazie" kanapkami się częstują i tymi łapami wyciągają potem xD
  • Odpowiedz
Nigdy czegoś takiego nie widziałem w biurze.


@Mlodyobiat: Ja widziałem, sam piję z butelki, jeśli ją mam.
Nie widzę sensu w brudzeniu szklanki, jeśli mam butelkę z której piję samemu.
  • Odpowiedz
@Misiopysioo: pytanie kluczowe w jakim biurze pracuje twoja kobieta. Jeżeli jesteś kołchoźnikiem to skala opracowana ma tagu jasno definiuje, ze „biuro” w którym pracuje to przyprodukcyna przyczepa lub rozpadający się posredniak w Polsce b. W takim wypadku nie dziwi mnie, ze pije z butelki w pracy
  • Odpowiedz
@Mlodyobiat tak, tylko Ty jesteś wybranym pracownikiem biurowym. Zostałeś namaszczony. Jesteś lepszy bo pijesz ze szklanki. Tylko plebs pije z butelki. Załóż partie "Wolni od patologii pijącej z butelki" tylko nie organizuj, żadnych kolonii i obozów.

2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz