Wpis z mikrobloga

@marcinkowski1980: To filozofia niedoborów finansowych profesora. Kiedy otwierała się polonia 1 to już wtedy łysy powtarzał, że mu pomaga bo ten nie ma pieniędzy i musi mieć coś na życie, więc łysy go zatrudnia żeby mu pomóc. Następnie sławna zbiórka dla gapy, która jak się wygadał łysy później na lajwie miała częściowo pokryć jego długi.
Tego, że tam jest bieda, aż piszczy to nie trzeba chyba nawet pisać bo widać po
@adik75: tylko po co ta cała szopka? z biznesami po cichu bez kamer? kto sie na to łapie? jakieś grażyny? tak jak Ella Dowling na nadciśnienie? stary pierdziel z dzieciorami na karku, kręcący gnioty i wciskający kity...
@eMinimi: "W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy". Tu chodzi o lewe interesy z oszustem z watykanu. Od kiedy spanikowani oszuści zabronili im szeroko reklamować piramidę finansową to robią to po cichu i przekonany jestem, że bardziej lub mniej sporadycznie zgłaszają się frajerzy z pieniędzmi, których przekierowuje do scamera.
Chociaż to było przed paniką, jaką wywołała reakcja ludzi na scam to mimo wszystko za frajer nie dostaje się mcbooka pro itd. więc
@eMinimi: piszesz tak jak ja krytykujac osxustow....ale Ciebie i innych nie czepia sie tylko mnie jakis pelt czy ten drugi)))Ten caly pelt madry w gebie i w palcach(pisanie)bo albo jest muslim albo boi sie wstawic awatar z mohametem lub koranem.Zrobil sobie smieszki z Jezusa co juz dawno powinno byc zgloszone a po drugie zlamal prawo podajac moje nazwisko..RODO) ALE ja sie nie wstydze swojego nazwiska ani nie zebram w internecie co
super biznes, który lubi ciszę


@adik75: to są jedyne biznesy które lubią ciszę: scamy, handel narkotykami, przemyt, handel żywym towarem, burdele, itp. Ewentualnie z legalnych rzeczy to inwestycje giełdowe czy zarabianie na wahaniach kursów walut/akcji, ale majątek Gapy tego nie odzwierciedla, bo by nie kręcił vlogów na youtubie tylko zapierdzielał od rana do nocy nad pilnowaniem biznesu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hana1: Hana, ty sama ujawniłaś swoją tożsamość komuś innemu na Wykopie parę miesięcy temu i pewnie o tym zapomniałaś. Tak więc ja nawet czasu nie traciłem, aby szukać kim jesteś! Twoja tożsamość dla wielu stałych bywalców tagu #raportzpanstwasrodka nie jest żadną tajemnicą, bo nie trzeba być geniuszem że osoba podpisująca się na YouTube jako użytkownik [ocenzurowano] oraz @Hana1 z Wykopu to jedna i ta sama osoba, bo macie indentyczny
Pobierz
źródło: comment_1660667269HctZ6dB24NOnIo0jd0Avvv.jpg