Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie wkvurwia w tym głupim, polskim społeczeństwie? Podejście do dzieci kvrwa. Serio, podejście do rodzicielstwa w tym kraju nadal jest jak w jakimś j3banym Pakistanie - "posiadanie bachorów, to jest mój przywilej, bez względu na status społeczny i dochód. A jak umrze? To trudno, zrobi się kolejne." Jakimś j3banym nieporozumieniem dla mnie jest zrzucanie na dzieci winy za swoje położenie xd Rodzisz się w rodzinie dwóch obszczanych roboli - twój stary jest pracownikiem jakiegoś lokalnego kołchozu, zakończył zawodówkę po 6 latach, a twoja stara zakończyła edukację na podstawówce, bo dała dvpy staremu na ognisku w wieku 18 lat, więc musiała zakończyć edukację i z bożą wolą wychować potomka. I jakiś p0laczek będzie mówił, że to TWOJA wina, bo zamiast wziąć się za siebie, to się użalasz w internecie XDD To, że wychowałeś się w totalnym, intelektualnym dnie, gdzie Twoja najbliższa rodzina, to zwykły odpad społeczny, który ledwo buduje zdania złożone po polsku nie ma znaczenia - to Twoja wina, bo zamiast iść do pracy w wieku 12 lat i zarobić sobie na korepetycje, to narzekasz na rodziców, a powinieneś lizać ich zrogowaciałe stopy za dar sprowadzenia Cię na tę ziemię XDDDD

#przegryw #bekazpodludzi #rodzina #rodzicielstwo #childfree #antynatalizm
  • 8
@kezioezio: W podstawówce miałeś zajęcia pozalekcyjne to trzeba było chodzić, nie musiałbyś iść do pracy w wieku 12 lat żeby zarobić na korepetycje. Teraz zrzucasz winę na rodziców, potem będziesz zrzucać winę na rząd, a potem się zorientujesz, że świat ma cię w dupie i jak sobie sam nie pomożesz, to nikt za ciebie tego nie zrobi.