Wpis z mikrobloga

jak najbardziej może być warta 50 koła,


@2Sexy4You: jak? Tam jest z 15 kątowników, kilkanaście pasów stalowych i drewno. Materiały i robocizna ma niby kosztować 50k?

Sama ławka to może 20-25 jej posadowienie, podbudówka, użyte kamienie wokół możliwe że dodadzą do tego kilkanaście tysięcy.

Niektórzy za tyle kasy stawiają fundamenty do domu, a tu postawili ławkę.
Przypomniało mi się jak w którymś parku aktywista postawił 3 ławki, ręcznie robione za kwotę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@szukajek:

to tanio coś, w innych miastach wiata przystankowa potrafi kosztowac 500tys


Podaj źródło do którego nawiązujesz?
Czy chodzi ci o tematy wałkowane wiele razy, że ta cena nie dotyczyła jedynie budowy wiaty przystankowej ale była to cena łącznie z przebudową całego skrzyżowani i istniejącej infrastruktury w pobliżu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@szukajek: Nie, po prostu nie wyciągam wniosków wyłącznie z tytułów na wykopie tylko jeśli jestem zainteresowany to próbuje zagłębić temat.

Krótki przykład: TVN Turbo, program "absurdy drogowe": ha ha hi hi miasto wybudowało rondo na środku pola za kilka milionów złotych śmiechów nie było końca. Znalazłem przetarg, znalazłem SIWZ i okazało się, że za tę kwotę nie wybudowano ronda, a przebudowano prawie kilometrowy odcinek drogi. A samo rondo było przyszłościowym zjazdem