Wpis z mikrobloga

Karaś jest obecnie na około 300km roweru, Kostera właśnie wyszedł z wody, a Lus jest na końcówce pływania, zostało mu 8km.

Szachy zaczną się dopiero dzisiaj wieczorem jak spanko zacznie doskwierać. 300km przewagi Karasia może wydawać się nie do nadrobienia, ale od teraz Kostera powinien już tylko zmniejszać lub utrzymywać dystans. Na dogonienie Roberta ma jeszcze 1800km roweru i 422km biegu.


#triathlon
Pobierz
źródło: comment_16605636518NXGxIZsYWmi1EWW63IPgN.jpg
  • 15
@kaktusx22
@Epg_ Możliwe że czytałeś to właśnie w moim komentarzu xD

I dokładnie tak jest, z tego co pamiętam to na którymś live Kostera mówił że planuje spać 2h podczas etapu rowerowego, co do reszty nie wiadomo. Jeśli chodzi o to gdzie będzie spał to zaraz obok pętli rowerowej mają rozstawione namioty, więc pewnie walnie się w śpiwór i chwilę pośpi
@tabarok: Jak się nigdzie nie rozwali, to wielce prawdopodobne, że tak będzie. Gościu przepłynął 1:30 jak po sznurku i z rowerem pewnie będzie to samo. Zobaczymy jutro, kiedy spanko dojdzie większe
@Banicjusz:

Jakbym miał luźno obstawiać to Kostera powinien wyprzedzić Karasia i pozostałych zawodników około 30-50km przed metą ( ͡º ͜ʖ͡º)


Nic takiego sie nie wydarzy, chyba ze karaś sie #!$%@? i sobie tej swoj głupi leb….No wiecie :p znalazł nisze - zawody dla 50 osob ze swiata i wygra to z palcem w dupie. Lepiej pływa lepiej jedzie i lepiej biega. 2h snu kostery.
Po 1
@Stormweaver: bardzo fajny argument, ja lubie lody czekoladowe - chyba podobny związek ze sprawa wiec przytaczam na poparcie mojej tezy :)

Chyba mnie nie zrozumiałeś, ja bardzo bym chcial zeby ktos skopał dupe rk, ale nie bedzie to kostera i o tym dyskutuje, ze podstawy by myslec ze to moze byc on raczej marne. Zwłaszcza, ze z jego IG wynika ze juz te założenia 2h snu sie #!$%@? na samym poczatku
@jadepobiegac Po 1 to dystans zmiecie z planszy Karasia, wystarczy przypomnieć zawody 5xIM z zeszłego roku z Francji, Robert jest szybki ale na takich dystansach, tutaj nie liczy się szybkość tylko zdolność organizmu do znoszenia bólu i unikania kontuzji. Już przy 5xIM w Meksyku Roberta gdzie pobił rekord świata mówił że na bieganiu miał bardzo nie przyjemny kłujący ból kostki, a tam było "tylko" 211km do przebiegnięcia. Tutaj masz dwa razy tyle.
@Banicjusz: No ok, to jest jakas realna kontra w argumentacja i masz pewnie jakas słuszność, tylko ze w tym scenariuszu kostera tylko przy dnf pięknego, sportowo nadal twierdze ze jest niestety bez szans, moze ten drugi Belg cos podziała, troche tam nawet dusi