Wpis z mikrobloga

Witam społeczność #przegryw

Rzuciłem właśnie okiem na moją ankietę, w jakim wieku jesteście. Potwierdziły się moje podejrzenia, że zdecydowana większość z was to osoby które właśnie marnują najlepsze lata swojego życia, kiedy najprościej jest im zmienić coś w swoim życiu. Mam tutaj na myśli osoby <30. Poźniej będzie już co raz trudniej.

Życzę kolejnego zmarnowanego dnia <3

cykwkomkuter - Witam społeczność #przegryw

Rzuciłem właśnie okiem na moją ankietę,...

źródło: comment_16605607743HWtrFYfu8JFr2WeU76yKu.jpg

Pobierz
  • 20
kiedy najprościej jest im zmienić coś w swoim życiu. Mam tutaj na myśli osoby <30. Poźniej będzie już co raz trudniej.

@cyk_w_komkuter: Proste pytanie: dlaczego? Czy na pewno w przypadku tych osób taka różnica faktycznie występuje? Pytam bez agendy, tak po prostu.
@cyk_w_komkuter: Fakt. W takich pozytywnych (dla danej osoby) historiach istotne jest to co faktycznie wpłynęło na zmianę czyjegoś zachowania, jak dla mnie ten świat jest chaotyczny i wcale oficjalne wyjaśnienie nie musi być tym co faktycznie spowodowało jakąś zmianę jako pierwsze.
@cyk_w_komkuter: nwm nie zgodze sie neiktorych rzeczy nie przeskocze czy to na 15 czy na 30 lvl beda takie same szanse na poznanie laski na 15 cyz na 30 lvl beda takie same wiesz czemu bo czy to jak miałem 15 lat było to niemozliwe i tak samo niemozliwe bedzie to na 30 klvl