Wpis z mikrobloga

Dostałem PERMA BANA na /r polska za "mowę nienawiści"

Może wy wiecie w którym momencie dokonałem tej straszliwej zbrodni przeciw ludzkości bo ja nie mam pojęcia? Nawet nie mogę się do tego ustosunkować bo nie da się napisać wiadomości ani do administracji ani do tej osoby z wypranym mózgiem, która za merytoryczne ma swoje teksty ,,jaki piękny strach na wróble" itd.

Mi to wygląda na idealny przykład cancel culture właśnie. Piszesz coś co nam się nie podoba? cyk ban. Powód? a zaraz coś się wymyśli, niech będzie że jesteś cośtamFOBEM. Działanie dokładnie takie samo jak przy państwach autorytarnych gdzie cenzura działa w identyczny sposób a gdy ktoś powie coś nie tak to idzie do więzienia pod pretekstem np. siania fake newsów (rosja) tak działają lewaki w mediach. Nawet jak się z nimi zgadzasz w 90% to cię odstrzelą bo masz jakieś uwagi do tych 10% ich poglądów. POLARYZACJA polskiego społeczeństwa mnie bardzo smuci. Nie wiem co mam jeszcze dodać. Sami oceńcie sytuację. Jest mi po prostu przykro, nie z powodu bana rzecz jasna mam to w dupie ale z tego jak wygląda polityka i społeczeństwo w tym kraju i na świecie. To nie zmierza w dobrym kierunku. Zostawiam was z tą myślą.

Pobierz
źródło: comment_1660559312lNHPEwIES9WPk1WgmWlxRR.jpg
  • 45
@Ptrg: wedłóg wikipedi to już w latach 80' ale myślę że nawet ty się zgodzisz, że to o czym rozmawiamy (tęczowy aktywizm) zaczęło sie jakoś tak w 2016/7 ? Ciężko mi znaleźć gdzieś jakąś oficjalną datę.

Co do tych danych co teraz podałeś no to co moge powiedzieć dla mnie wskazują tyle że w sumie to gówno się zmienia w tym kraju i te % mają nieznaczne zmiany poza tym okresem
@SEBZER

Może wy wiecie w którym momencie dokonałem tej straszliwej zbrodni przeciw ludzkości bo ja nie mam pojęcia?


Chociażby negując transpłciowość i waląc obrzydliwymi transfobicznymi i homofobicznymi tekstami. Mam nadzieję, że pomogłem.

Mi to wygląda na idealny przykład cancel culture właśnie.


No i spoko, z czym problem? To prywatna platforma. Idź sobie lurker i tam wmawiaj ludziom, że jak chcą wsadzać homoseksualistów do więzień za bycie gejami, to znaczy, że są tolerancyjni.
@Ekspert_od_niczego: nie no #!$%@? z wami się nie da gadać. macie wszystko wyjaśnione jak krowie na rowie w #!$%@? filmiku ale dalej ciągniecie temat i rozwlekacie to coraz szerzej, pytania z dupy o rzeczy które już trzy razy wyjaśniałema ja dalej nie wiem co to jest ta mowa nienawiści. zaśmieciliście mi wątek i się nikt nie che teraz wypowiadać.
@przedurzacz:
@SEBZER

macie wszystko wyjaśnione jak krowie na rowie w #!$%@? filmiku


Ja ci wyjaśniłem, że filmik to obrzydliwa manipulacja, która polega na cherrypickingu znanego manipulanta. Spadek był jednorazowy, nie wynikał z działań LGBT, tylko z rządowej nagonki, która w tamtym momencie wybuchła. Obecnie wyniki sondaży poparcia są najwyższe w historii, a trend wzrostowy jest stały i widoczny, niezależnie czy porównamy sondaże z 2017 czy 2001 rokiem.

ja dalej nie wiem co to