Wpis z mikrobloga

Dostałem PERMA BANA na /r polska za "mowę nienawiści"

Może wy wiecie w którym momencie dokonałem tej straszliwej zbrodni przeciw ludzkości bo ja nie mam pojęcia? Nawet nie mogę się do tego ustosunkować bo nie da się napisać wiadomości ani do administracji ani do tej osoby z wypranym mózgiem, która za merytoryczne ma swoje teksty ,,jaki piękny strach na wróble" itd.

Mi to wygląda na idealny przykład cancel culture właśnie. Piszesz coś co nam się nie podoba? cyk ban. Powód? a zaraz coś się wymyśli, niech będzie że jesteś cośtamFOBEM. Działanie dokładnie takie samo jak przy państwach autorytarnych gdzie cenzura działa w identyczny sposób a gdy ktoś powie coś nie tak to idzie do więzienia pod pretekstem np. siania fake newsów (rosja) tak działają lewaki w mediach. Nawet jak się z nimi zgadzasz w 90% to cię odstrzelą bo masz jakieś uwagi do tych 10% ich poglądów. POLARYZACJA polskiego społeczeństwa mnie bardzo smuci. Nie wiem co mam jeszcze dodać. Sami oceńcie sytuację. Jest mi po prostu przykro, nie z powodu bana rzecz jasna mam to w dupie ale z tego jak wygląda polityka i społeczeństwo w tym kraju i na świecie. To nie zmierza w dobrym kierunku. Zostawiam was z tą myślą.

SEBZER - Dostałem PERMA BANA na /r polska za "mowę nienawiści"

Może wy wiecie w kt...

źródło: comment_1660559312lNHPEwIES9WPk1WgmWlxRR.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SEBZER: podejrzewam, ze chodzi o twoj poglad, parafrazujac: "mniejszosci moga sobie istniec ale maja mi sie na oczy nie pokazywac i nie maja prawa mowic o swoich problemach"

mam nadzieje, ze pomoglem

a i moge jeszcze dodac, ze na reddicie pewne rzeczy sa wymagane przez adminow i modki na subredditach musza sie podporzadkowywac wiec niekoniecznie musi byc to decyzja modkow na r/polska
  • Odpowiedz
mniejszosci moga sobie istniec ale maja mi sie na oczy nie pokazywac i nie maja prawa mowic o swoich problemach"


@zapomnialemhaslo: to nie jest mój pogląd. Ty to sobie tak ubzdurałeś ja nic takiego nie mówię. Fakty są takie że przed ruchami lgbt ludzie "inni" w polsce byli tolerowani. Rozumiesz słowo tolerowany? Ja toleruję takie osoby, to nie znaczy że mam je lubieć, mam do tego prawo. Po pojawieniu się
  • Odpowiedz
@SEBZER: No jesteś zamordystą. Co to ma być, że ktoś ma prawo istnieć, ale nie ma prawa się afiszować? Ty ze swoim heteroseksualizmem masz prawo się afiszować np. idąc z kimś za rękę, a ktoś nie? Więc banować takich jak ty trzeba oczywiście bo traktujecie ludzi odmiennych jako śmieci i każecie im się chować pod kamień, byleby się wam nie narażać czasem. Sami terrrozyzujecie, a potem płaczecie, że was banują
  • Odpowiedz
@SEBZER: > Ty ze swoim heteroseksualizmem masz prawo się afiszować

@nowywinternetach: Nie nie mam prawa się afiszować. Nikt nie ma prawa. Ponownie twoje poglądy/ideologia sprawiają że doszukujesz się w innych (mnie) czegoś czego nie stwierdzają.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Nikomu nie każę się chować, ja nikogo nie terrozyzuję (xD) i nie płaczę, że mnie banują jak wspomniałem mam to w dupie. Chciałem zwrócić uwage na przykłąd cancel culture.
  • Odpowiedz
@SEBZER: Szkoda prądu na prawaka ignoranta.

PS równe prawa to pewnie u ciebie brak możliwości związku tej samej płci, no ale co zrobić. W końcu lubicie równość w dół, a nie by komuś dać możliwości by mógł wkomponować się normalnie w społeczeństwo, a nie by czuł się wyrzutkiem.

I twoje lubienie homo nie ma nic do rzeczy bo ludzie często nie lubią ich tylko z powodu uprzedzeń tj zarażają hiv, albo są pedofilami. Więc
  • Odpowiedz
@SEBZER: Wiesz dlaczego istnieją takie pojęcia jak: tożsamość płciowa, płeć genotypowa czy płeć fenotypowa? Bo tak jak u większości te wszystkie pojęcia będą jednoznacznie wskazywać na jedną płeć to jednak nie zawsze i sprowadzanie wszystkiego do #!$%@? = chłop, #!$%@? = baba jest mijaniem się z prawdą.
Co do tolerowania gejów, to byli tolerowani tak długo jak w żaden sposób nie pokazywali, że są gejami, jeszcze w latach 90, 2000
  • Odpowiedz
ak tak ja wiem doskonale co osoby o prawicowych pogladach rozumieja przez "tolerancje" i "rowne prawa", nie musisz mi mowic


@zapomnialemhaslo: Na podstawie czego stwierdzasz, że mam prawcowe poglądy?
  • Odpowiedz
@SEBZER: kultularne parady równości
-mówienie o swoich problemach i problemach społęcznych
-jakiś tam symbol na ubraniu tenczowy czy patriotyczny mam to w dupie
  • Odpowiedz
Moim zdaniem afiszowanie się to np:

-Wychodzenie na paradę w przebraniu pół nagiego masochisty z kolorowym #!$%@? na czole
-Dewastowanie mienia publicznego na któe płace podatki
-Tutaj już nie moje zdanie, ale wiele ludzi tak uważa: wieszanie czegokolwiek na krzyże co nie jest związane z wiarą
-namiętne całowanie się i macanie w miejscu publicznym
-itp
  • Odpowiedz
NAUKOWO masz też powiedziane, że zmiany w mózgu nie czynią cię inna płcią bo inaczej człowiek z ADHD byłby innym człowiekiem gdyż to tez zmiana w mózgu.


@SEBZER: Korelacja nie oznacza przyczynowości. Wyzywasz że 7 minut to za dużo do oglądania to posłuchaj ten cały wykład to się dowiesz bo i tak nikogo nie posłuchasz. Wszystkie odpowiedzi tam są, łącznie z sugerowaniem bycia napoleonem i helikopterem jak to w waszej
  • Odpowiedz
Totalne bzdury że to afiszowanie się z homoseksualizmem. Czyli tak jakbyś przypisał do homoseksualizmu te rzeczy, a nie do różnych skrajnych jednostek.

To tak samo jak powiesz że jest afiszowanie się z prawicą jak wychodzi narodowiec i pali flagę, racę i idzie z flagą "pedały do gazu".


No tak, powyżesze to też afiszowanie się, w żadnym momencie nie stwierdziłem, że tak nie jest. Również nie stwierdziłem w żadnym momencie że to robią wszyscy, na redicie w poście za którego mam bana nawet wspominałem, że to były wyjątki. ale oczywiście nie przeczytałeś tego bo ci się nie spodobał pierwszy akapit.

kultularne parady równości
  • Odpowiedz