Wpis z mikrobloga

Dostałem PERMA BANA na /r polska za "mowę nienawiści"

Może wy wiecie w którym momencie dokonałem tej straszliwej zbrodni przeciw ludzkości bo ja nie mam pojęcia? Nawet nie mogę się do tego ustosunkować bo nie da się napisać wiadomości ani do administracji ani do tej osoby z wypranym mózgiem, która za merytoryczne ma swoje teksty ,,jaki piękny strach na wróble" itd.

Mi to wygląda na idealny przykład cancel culture właśnie. Piszesz coś co nam się nie podoba? cyk ban. Powód? a zaraz coś się wymyśli, niech będzie że jesteś cośtamFOBEM. Działanie dokładnie takie samo jak przy państwach autorytarnych gdzie cenzura działa w identyczny sposób a gdy ktoś powie coś nie tak to idzie do więzienia pod pretekstem np. siania fake newsów (rosja) tak działają lewaki w mediach. Nawet jak się z nimi zgadzasz w 90% to cię odstrzelą bo masz jakieś uwagi do tych 10% ich poglądów. POLARYZACJA polskiego społeczeństwa mnie bardzo smuci. Nie wiem co mam jeszcze dodać. Sami oceńcie sytuację. Jest mi po prostu przykro, nie z powodu bana rzecz jasna mam to w dupie ale z tego jak wygląda polityka i społeczeństwo w tym kraju i na świecie. To nie zmierza w dobrym kierunku. Zostawiam was z tą myślą.

Pobierz SEBZER - Dostałem PERMA BANA na /r polska za "mowę nienawiści"

Może wy wiecie w kt...
źródło: comment_1660559312lNHPEwIES9WPk1WgmWlxRR.jpg
  • 45
@nowywinternetach: ja ten filmik już oglądałem zanim tyś mi to podesłał wyobraź sobie ;)
Po raz ostatni uprzejmie zwracam uwagę na nie posługiwanie się "mową nienawiści" do mojej osoby nazywając mnie prawakiem gdyż nie identyfikuje się z prawicą.
@SEBZER:

CO NIE JEST AFISZOWANIEM SIĘ:

-kultularne parady równości

Ciekawe podejście bo z jednej strony chcesz powrotu do czasów sprzed ruchów LGBT a jednocześnie popierasz "kulturalne parady równości", których obecność jest bezpośrednim efektem ruchów LGBT, jak chociażby protestów związanych z zakazem parady w 2005 w Warszawie czy Poznaniu.
Nie dają ludziom nietolerancyjnym, dawno zafiksowanym na nienawiść. Wtedy co by druga grupa nie zrobiła to będzie pretekst do bicia i wyzwisk.


@nowywinternetach: ciesze się że do czegoś dochodzimy szkoda tylko, że nie na temat. Als skoro już to napisałeś to muszę to wykorzystać.:

Jest dokładnie tak jak mówisz. Parady równości nic nie dają ,,ludziom zafiksowanym". A zgodnie z tym co w linku który przesłałem powyżej sprawiają wręcz, że ludzie którzy
Inni widzą okej rzeczy na paradach, ludzie się cieszą, 99% jest normalnych i mówią że można wspólnie funkcjonować.


@nowywinternetach: ależ ja nie stwierdzam, że tak nie jest. Po prostu w moim mniemaniu to strata czasu, ale nikomu nie zamierzam zabraniać robić sobie legalne w polsce parady skoro ma ktoś na to ochotęprosze bardzo.
@SEBZER:
Czy twoim zdaniem sytuacja gejów w Polsce w latach 90 i wcześniej była lepsza czy gorsza niż teraz?
Czy reakcja społeczeństwa na to, że ktoś jest gejem w latach 90 była lepsza czy gorsza niż teraz?
Ciekawe podejście bo z jednej strony chcesz powrotu do czasów sprzed ruchów LGBT a jednocześnie popierasz "kulturalne parady równości", których obecność jest bezpośrednim efektem ruchów LGBT, jak chociażby protestów związanych z zakazem parady w 2005 w Warszawie czy Poznaniu.


@Ptrg: Nie wiem jak mam się do tego ustosunkować. Jedno wyklucza drugie? Nie mogę chcieć lata bo nie ma wtedy mrozu ale jednocześnie lubieć jeździć na łyżwach i chcieć zimy?
ludzie którzy nie sa spolaryzowani i nie mają opini stają się spolaryzowani i wrodzy do tego co te parady reprezentują


@SEBZER: Bzdury. Ludzie są spolaryzowani przez uprzedzenia i np. zdjęcia propagandowe prawicy w których np. ktoś pokazuje się z dildo na paradzie i przekładają to na całe homo. Więc to są grupy podatne tak samo jak ci zafiksowani.

Po co więc robić te parady skoro dają odwrotny skutek od zamierzonego?


Lepiej
Czy twoim zdaniem sytuacja gejów w Polsce w latach 90 i wcześniej była lepsza czy gorsza niż teraz?

Czy reakcja społeczeństwa na to, że ktoś jest gejem w latach 90 była lepsza czy gorsza niż teraz?


@Ptrg: Moim zdaniem? czy faktami?
Fakty są nstepujące:
Opinia społeczna sprzed ruchów lgbt (rok przed nie 20 lat) była w skrócie: tolerancja
Opinia społeczna po pojawieniu się tych ruchów (w wyniku działań pisu również) to
Bzdury. Ludzie są spolaryzowani przez uprzedzenia i np. zdjęcia propagandowe prawicy w których np. ktoś pokazuje się z dildo na paradzie i przekładają to na całe homo. Więc to są grupy podatne tak samo jak ci zafiksowani.

Po co więc robić te parady skoro dają odwrotny skutek od zamierzonego?

Lepiej założyć rączki i nic nie robić, tylko dalej dawać się terroryzować, upokarzac, uciszać, wyrzucać z domów i bić. A w innych krajach
jesteś gejem? to dziwne ale spoko bądź se.


@SEBZER: Nie przekładaj swoich problemów na innych.

Inni ludzie byli jak w linku "gej? bić".

a teraz jest jakoś tak: jesteś gejem? to sobie bądź * ale *


ALEEEEEEEEE prawacka propaganda sprała łeb i jest ALEEEEEE nie żądaj żebyś mógł miec związek partnerski ty chamie uprzywilejowany geju!

A ja mam gdzieś wojnę idei, to jest prawicowiec, nie obchodzi mnie on. Żadna nauka co
@Ptrg: ,,Patrząc na badania IBRISu - w lipcu 2019 za związkami partnerskimi było 44% ankietowanych, a przeciw było 46%, a już w grudniu za było tylko 36%, a przeciw 54%:
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/ilu...
Tak samo badania CBOSU pokazują być może mały spadek poparcia, ale wyraźny wzrost osób przeciwnych związkom partnerskim z 54% w 2017r do 60% w 2019. Co jest tym bardziej istotne, że jest to odwrócenie trendu ostatnich 10 lat:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sytuacj... w