Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#pkp

Nic w tym kraju nie może być w porządku. Jadę po 8h pracy do domu i oczywiście żaden pociąg nie może przyjechać planowo. Jakieś trzęsienie czy nie wiem co. Na zdj pociąg "OUT OF SERVICE". Ciekawe co nastepne wymyśli PKP? Tajfun? XD
Shishu - #pkp

Nic w tym kraju nie może być w porządku. Jadę po 8h pracy do domu i oc...

źródło: comment_1660554172clRFHqZp0KQMHW4jKtrkKa.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shishu: mam nadzieję, że jak wrócisz to obalisz ten piękny wykopowy mit że tam pociągi się nie spóźniają, a jak spóźni się minutę to maszynista osobiście klęka i każdemu pucuje
  • Odpowiedz
  • 3
@Andczej mieszkam tutaj już kilka lat, używanie metra czy pociągów miejskich to codzienność. Przez ten okres miałem raz problem z pociągiem bo ktoś rzucił się na tory (opóźnienia mogłem jednak uniknąć bo w wagonie wyświetlily się od razu połączenia na które mogę się przesiąść by dojechać do celu). Jak sobie przypomnę ostatnie 25 połączeń w Polsce to każde albo było spóźnione albo dojechało po czasie... więc co my porównujemy ;)

Teraz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sigma: oj nie mów, opóźnienia po minucie się zdarzają, dziś przy przyjeździe z shin osaki do osaki doznaliśmy 2min nawet ze względu na brak wolnej krawędzi peronowej, inna sprawa że skala tych opóźnień i podejście do klienta to inna bajka
  • Odpowiedz
@Shishu: u mnie na co dzień Tokyo więc jak ja mam 2 minuty na przesiadke to jestem pewnien że się zdążę przesiąść (o ile znam stację :P), zawsze mam idealnie na czas lub bywa 20-30 sekund przed czasem. Oczywiście gdy jest trzęsienie ziemi, 1 mm śniegu, tajfun czy tornado to już tak doskonale nie jest, ale w trakcie takich ekstremalych warunków chyba nikt się nie spodziewa :P
  • Odpowiedz