Wpis z mikrobloga

@Kamil_O: to jak już jesteś pierwszy, mozesz dopisać co warto zobaczyć:
- Prasonisi
- Monolit Castle
- Kritinia Castle
- Lindos
- Tambika Beach
- Dolina Motyli
- Traganou Beach
- Anthony quinn bay

No i miasto Rhodos, ale to mam zamiar busem dziś. I daj znać czy wybierasz się na Symi. Na szybko znalazłem z transportem spod hotelu i z powrotem za 35 EUR.
@Namyslaw: wczoraj byłem na akropolu w lindos. Nie polecam, byłem o 8:30 rano na miejscu a o 10 juz schodzilem na dół. Styrta kamieni, choć widok na wybrzeże calkiem spoko. Wstęp 12eu zeby obejrzeć styrte kamieni to dosyć drogo. Nie wyobrazam sobie tez zeby byc tam na gorze w okolicach poludnia czy lekko po. Mozna smażyć jajca na 100%
@Unik4t: nie planowałem ale dzieki za tipa. Jimny pasuje mi do klimatu wakacji na wyspie, może zjade nim gdzies na plażę np prasonisi. Znalazłem też uroczą knajpkę nad morzem egejskim. Na pewno sie tam zatrzymam. Chrisama Restaurant Rhodes
@Namyslaw: samo miasteczko fajne w stylu greckiej starówki urocze sklepiki i kafejki, fajne rękodzieło. Trafilismy akurat na pogrzeb w tamtejszej kaplicy a z akropolu obserwowalismy kondukt pogrzebowy z muzyką na żywo. Przypominało to pozegnania mafiozów z sycylii. Smutna i piękna muzyka trąby i werble.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Namyslaw: @Kamil_O:
Ja z takich sztampowych i trochę mniej, na liście mam:
-miasteczko Embonas - słynie z produkcji wina. Tam planuje odwiedzić winiarnie/sklep Kounaki Wines.
-Obserwatorium na Attavyros.
-Zamek Monilithos
-Archeological site of Kamiros
-Kallithea Springs
-Filerimos Monastery
-Lindos, akropol
-Aussicht Uber Rodos - pkt. widokowy na zachód, miasto Rodos
-Holy Monastery of The Virgin Mary
-Prasonisi beach - niby plaża ale bardziej widok na Kite surferów i widoki

W
@Namyslaw: a mnie Lindos zauroczyło i uważam, że to must have pobytu na Rodos, ale kto co woli.
Co do auta znajdź gościa na fb: Arkadios Warzycha - typ mieszka na Rodos i wynajmuje fury w spoko cenach. Za Crosę płaciłem 40 jurków za dobę, bez żadnych kart i zadatków 100% ubezpieczenia. Polecam też grupę na fb: Wyspa Rodos