Wpis z mikrobloga

Byłem w jakimś apartamencie w lipcu przez booking i w formularzu wybrałem fakturkę.
W tym miesiącu piszę do nich o przesłanie faktury mailem, bo nie dostałem na miejscu.
Odpowiedź:

Dobry wieczór, niestety miesiąc lipiec mamy już zaksięgowany i nie mamy jak wystawić już faktury.

Pozdrawiamy


Ktoś tu robi sobie jajka co nie?

#pytanie #booking #faktury #podroze #finanse #ksiegowosc
  • 36
  • Odpowiedz
Byłem w jakimś apartamencie w lipcu przez booking i w formularzu wybrałem fakturkę.

W tym miesiącu piszę do nich o przesłanie faktury mailem, bo nie dostałem na miejscu.

Odpowiedź:


@zogard: W bambuko Cie robią faktury można wystawiać do 15 dnia kolejnego miesiąca a to że mają zaksięgowany miesiąc to ich problem i niech robią korekty skoro nie ogarniają bookinga.
  • Odpowiedz
@zogard Z bookingiem bardzo często mam podobnie, zwłaszcza za granicą. W każdym możliwym miejscu przy rejestrowaniu pobytu zaznaczam prośbę o fakturę- przy meldowaniu, w życzeniach specjalnych a później jeszcze w wiadomość prywatnej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zogard: też miałem taką sytuację, tyle że gość napisał, że wbił już na kasę paragon bez nipu i elo. Napisałem mu, że nie tak się umawialiśmy + maila do bookingu, że co to ma być i fakturka się znalazła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zogard: Jeśli przez aplikacje booking zaznaczyłeś opcje „chce FV” to hotel mógł tego info nawet nie otrzymać. Wiele razy mi się takie sytuacje zdarzały.
Wina leży pośrodku. Dziwne ze od razu podczas pobytu nie poprosiłeś o FV.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zogard: Hotelarz here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W zależności od tego, na jakim urządzeniu dokonuje się rezerwacji na Booking.com, pole na wpisanie NIPu pojawia się albo i nie XD Przez iOS przychodzi, na Androidzie nie ma nic poza "wyjazd służbowy, chcę otrzymać fakturę" (co nie równa się podaniu danych do fv).

Najlepiej napisać uwagach do rezerwacji, wtedy obiekt nie może się zasłonić brakiem danych.
  • Odpowiedz