Wpis z mikrobloga

człowiek za godzinę konczy zmiane na #orlen a tu przychodzi pijany gościu lvl 35 na oko, na dzień dobry zaczyna mówić ze kobita go wczoraj zostawiła, nastepnie bierze 4 piwa, potem dokłada kolejne 4, potem kolejne 4, ja już wielkie oczy, a ten na deser dorzuca hasło, ze dziś się zamierza zapic na smierc, no to mówię ze nie sprzedam mu tych piw, i zaczęła się awantura, koniec końców #!$%@? mnie na jedno piwo, które schował ukradkiem do plecaka, ehhh co te kobity robią z ludźmi… ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pracbaza #smutnazaba #praca
  • 29
  • Odpowiedz
bo chłop miał myśli samobójcze, był nafurkany po 8-12 piwach, co przy jego stanie mogło poskutkować niemiłym spotkaniem z maszynistą.


@Reezu: OP nie sprzedał mu żadnego z tych 12 piw, kolo ostatecznie wyszedł z jednym piwem ukradzionym
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: przykro mi z powodu kolegi, @elloMadafaka: to prawda, sam bylem bliski zachlania sie na smierc cztery lata temu, no ale jakos szczesliwie po raz ten juz naprawde ostatni udalo sie oszukac przeznaczenie. Na wczystko patrze teraz zupelnie inaczej, np. widze tego kolesia, jak wlewa w siebie tego dwunastego browara, i siedzi taki #!$%@?: "#!$%@?, moglem wziąć 16..." xD
  • Odpowiedz