Wpis z mikrobloga

Mordeczki mam problem z #alfaromeo MiTo.

Rozbiłem lekko przód, poskładałem to majstrowemu czyli jako tako ale okazało się że nie mam świateł mijania i kierunkowskazów xD

Światła drogowe i postojowki działają. Bezpieczniki sprawdziłem, wiązki sprawdziłem i nie wiem co dalej.
Reflektory są nowe i mają tylko 1 wtyczkę do zasilania więc wszytko podłączyłem.

Alfiarze, jakieś pomysły?

#motoryzacja #auta #laweta
openordie - Mordeczki mam problem z #alfaromeo MiTo.

Rozbiłem lekko przód, poskładał...

źródło: comment_16604804538zNPXvzpNYmWqo2Q60m0VA.jpg

Pobierz
  • 36
@Tonari_Totoro z tego co pamiętam to nie wiedziałem żadnych dodatkowych przewodów oprócz zasilania, w starych lampach też nie widziałem żadnych elementów metalowych które mogłyby robić za masę.

Dodam że to są zwykle lampy z H7, bez ksenonu.
@Tonari_Totoro śruby sprawdzałem, są dwie które mocują lampę z błotnikiem więc masa powinna być pomimo tego że mocowanie lampy jest plastikowe ( ͡º ͜ʖ͡º)

Da się jakoś zdiagnozować przekaźnik bez ogarniania nowego? Kierunkowskazy tylne i boczne działają. Problem jest tylko z przednimi.

Błędów po OBD2 też nie ma.
@dwa_koty_kastrowane zamawiałem po numerze seryjnym, oryginalne były od Valeo, a te które wziąłem są od Depo.

Wtyczki i przewody się zgadzają, sprawdzałem wszystkie przewody w lampie i wszystko się zgadza.

Zostaje temat z tym przekaźnikiem, bo w sumie mogło spalić jak lampa dostała strzała.
@open_or_die: czyli kierunek z tyłu i z boku masz? nie ma tylko w nowej lampie.

a sprawdzałeś czy do wtyczki prąd dochodzi, że włączasz mijania i sprawdzasz miernikiem we wtyczce czy jest prąd?