Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Mam dość. Jestem po ochronie środowiska i biologii (2 mgr), teraz robię doktorat z biologii. Nad Odrą spędziłem całe studia i jeszcze kawałek czasu. I jako, że temat jest mi po prostu bliski to sprawa boli mnie podwójnie, tylko że przez ten obsrany rząd mam już dość. Miałem ostatnio ciągle coś do roboty, więc nie mogłem się sprawie przyjrzeć bliżej, nie przeglądałem ani Mirko, ani Twittera, żeby poznać jakieś opinie, ale powiadomienia na telefon przychodziły z updaya.

I mam już po prostu dość. Po prostu dość tego rządu, tego jak wszystko partolą, jak wszystko niszczą, jak wychodzimy na ostatnich wariatów, dziwaków, głupków i niemalże dzicz na oczach świata. Nie umiem już po prostu tego czytać. Przyroda to nie jest coś co można odbudować w jedną kadencje. Zwłaszcza jak coś #!$%@? się tak koncertowo jak ta banda.

Serce boli, sił nie ma. I co mi te wybory #!$%@? dadzą? Pójdę zagłosuje przeciwko, a PiS i tak będzie jak nie rządził to siedział blisko władzy i pompował głupotami swój elektorat. A zwykły szary człowiek chce mieć po prostu święty spokój.
#odra #ekologia #bekazpisu #polska
  • 21
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU:
Spoko. Tylko potem jak jeżdżę po świecie to czym się mam #!$%@? chwalić i o czym mówić jak się pytają o mój kraj? Może, że mamy najtańszą cenę paliwa, albo sylwestrem marzeń? Został chyba tylko Jan Paweł II XD

@Renard15:
Żeby to jeszcze było takie proste.

@Odra-zaraza:
Zielonka od 18 godzin na wypoku waląca tylko w temacie Odry. I jak tu potem nie wierzyć, że PiS sobie opłaca
większość świata ma w dupie co się dzieje w Polsce


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Bardzo bezpieczne zdanie. Z cała pewnością większość Azji i Afryki ma, i zapewne Ameryki Południowej też. Jednak przy katastrofalnej suszy w Europie jak sądzę znajdą się ludzie, którzy zatrucia jednej z większych rzek Środkowej Europy i zatajania tego faktu przez służby państwowe nie mają w d...

Poza tym potrzeba dumy ze swojego kraju to nie "zakompleksiony neurotyzm", tylko naturalna potrzeba
@Andreth Nawet śmiem twierdzić, że od dużej części Europy - szczególnie tej części południowej i wschodniej. Napisałbym coś więcej, ale średnio mi się chce pisać z pożyteczną idiotką Putina, która ledwo ponad pół roku temu chciała destabilizować własny kraj wpuszczając masowo nielegalnych imigrantów z bliskiego wschodu tuż przed największym konfliktem zbrojnym na naszym kontynencie po II wś. Mamy zdecydowanie inne standardy dumy z kraju i jego wizji
@ruda_stuleja: A co z tego, co spieprzyli da się odbudować w jedną kadencję? Wprowadzili chaos prawny, zniszczyli edukację (całą, dzieci mają jakiś burdel z tymi przedmiotami + jakieś indoktrynacje, a uczelnie przez reformę gowina mają niższe finansowanie), rozdają hajs i nie ma żadnych sensownych inwestycji, na arenie międzynarodowej to już raczej nikt tego kraju nie szanuje i długo nie będzie, bezsensowne kary za Turów, elektrownia w Ostrołęce, kobiety umierające w szpitalu,
Napisałbym coś więcej, ale średnio mi się chce pisać z pożyteczną idiotką Putina, która ledwo ponad pół roku temu chciała destabilizować własny kraj wpuszczając masowo nielegalnych imigrantów z bliskiego wschodu tuż przed największym konfliktem zbrojnym na naszym kontynencie po II wś.


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Ple, ple, ple. A u was Niegrów bijut!

Napisz lepiej coś więcej, jak bardzo wszyscy mają w d... zatrucie Odry i jak bardzo jesteśmy zakompleksieni, że się tego wstydzimy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grooveer: jaki byłby z tego problem? Poza krótkim okresem chaosu administracyjnego?
Podział jest dosyć widoczny, i umożliwiłoby to życie dwóm grupom tak jak chcą, bez zbędnych konfliktów o wszystko.
@Diamond-kun problem byłby taki, że rozpad kraju i podzielenie na dwa oddzielne kraje to katastrofa. Później takie kraje są słabsze pojedynczo. Lepiej się trzymać razem za wszelką cenę. W USA też był mocny podział na Trumpa i Bidena a jakoś się trzymają razem.