Wpis z mikrobloga

@ignore48: moja rodzina ma działkę letniskową i w sumie za siatką przez furtkę wychodziło się na taki duży staw. Robiliśmy mostek, który jednak trzeba było konserwować. Mój stary się #!$%@?ł, że w kółko te naprawy i kupił przęsło mostu pontonowego w cenie złomu, który zwodował i miał elegancki pomost na ryby za furtką. Jednak stwierdził, że brakuje mu barierki, więc znalazł na wsi spawacza. Dogadali się, a ten spec zrobił mu
@Gamtaro2 wczoraj jeszcze internet był zaspamowany tekstami, że PiS ma rtęć na rękach a teraz już nic nie pamiętacie. Niezłe macie wyparcie pamięci... nie jestem w szoku bo to zwykła codzienność na wykopie
@huncwot_: PIS nadal jest odpowiedzialny za powołanie upolitycznionej i stytucji, która nie spełniła swoich zadań. Nadal pierwsi o skażeniu poinformowali Niemcy a polskie władze wiedząc o tym nie zrobiły nic
@Gamtaro2 a wykopy zamiast poczekać na wiarygodne informacje bredzily o skażeniu rtęcią. Wygląda na to że po prostu wyschnięciu rzeki wypuściło na wierzch zgromadzone zanieczyszczenia wiec sytuacja nie jest tak dramatyczna, jak to histeryzowaly wykopy