Wpis z mikrobloga

Niemcy którzy nawrzucali w czasie wojny beczek z chemikaliami i bomb które właśnie się rozszczelniają do rzeki i Bałtyku oskarżający Polaków o zatrucie Odry


@lukasus: nie w czasie wojny tylko po wojnie i nie Niemcy tylko Allianci z ruskimi
  • Odpowiedz
@tajek: przecież to realny problem. Żaden kraj mieszkający przy Bałtyku nie chce wydobywać beczek bo to podczas wojny Hitler zrobił. Niemcy nie chcą sami finansować wydobycia i utylizacji po pierwsze,że drogie, po drugie to twierdzą,że nie mogą odpowiadać za szaleńca z przeszłości xD więc wszyscy sobie spokojnie czekają aż beczki z Cyklon B zabiją 75% flory i fauny Bałtyku.
  • Odpowiedz
@gorzki99: A gdzie ja napisałem że skażenie zaczęło się w Bałtyku? Pozostałości po wojnie są na całej długości Odry oglądałem film co mówili że tak będzie no i się sprawdza za parę lat cały Bałtyk martwy
  • Odpowiedz
@tajek: przecież to realny problem. Żaden kraj mieszkający przy Bałtyku nie chce wydobywać beczek bo to podczas wojny Hitler zrobił. Niemcy nie chcą sami finansować wydobycia i utylizacji po pierwsze,że drogie, po drugie to twierdzą,że nie mogą odpowiadać za szaleńca z przeszłości xD więc wszyscy sobie spokojnie czekają aż beczki z Cyklon B zabiją 75% flory i fauny Bałtyku.


@KrasnalzEg: przeczytaj co wyżej napisali to zrozumiesz błąd w
  • Odpowiedz
A gdzie ja napisałem że skażenie zaczęło się w Bałtyku?


@lukasus:

Niemcy którzy nawrzucali w czasie wojny beczek z chemikaliami i bomb które właśnie się rozszczelniają do rzeki i Bałtyku


Malo precyzyjne zdanie. Tym bardziej ze o beczkach w baltyku wie kazdy. O beczkach w odrze malo kto (jesli rzeczywiscie takie istnieja)
  • Odpowiedz
Niemcy którzy nawrzucali w czasie wojny beczek z chemikaliami


@lukasus: Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to po wojnie alianci powrzucali niemiecką broń chemiczną do Bałtyku. Dokładniej to chyba był radziecki mir.
Jak się mylę niech ktoś poprawi.
  • Odpowiedz
@lukasus masz rację. W razie kryzysu dyplomatycznego, można użyć tego argumentu w dyskursie. Ale nasza dyplomacja potrafi tylko nabrać wody w usta (tej z Odry najlepiej) lub nas skłócać ze wszystkimi
  • Odpowiedz